REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Esanok.pl Wilki lepsze od Olimpii Łochów. Sanoczanie blisko korzystnego rozstawienia przed fazą play-off (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Esanok.pl Wilki lepsze od Olimpii Łochów. Sanoczanie blisko korzystnego rozstawienia przed fazą play-off (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dwa niezwykle ważne zwycięstwa odnieśli unihokeiści Esanok.pl Wilki Sanok, którzy przed własną publicznością podejmowali ULKS Olimpię Łochów, czyli bezpośredniego rywala w walce o 2. miejsce w grupie B. 5 zdobytych punktów znacząco przybliża sanoczan do korzystnego rozstawienia przed fazą play-off.

W sezonie 2016/2017 w Salming Ekstralidze Mężczyzn rywalizuje 15 zespołów podzielonych na 4 grupy. Wszystkie drużyny wezmą udział w fazie play-off, ale ważne jest rozstawienie przed najważniejszą częścią rozgrywek. Grupa B, w której grają sanoczanie łączy się z grupą A, gdzie o ligowe punkty walczą Ósemka Wejherowo, Fenomen Babimost i TLU Toruń. Już wiadomo, że ta ostatnia ekipa skończy sezon zasadniczy na 3. miejscu. To właśnie z nią, w pojedynku o ćwierćfinał mistrzostw Polski powalczy zespół, który w grupie B zajmie 2. miejsce. Atutem dla drugiej drużyny grupy B będzie przewaga własnego parkietu. W rywalizacji do dwóch zwycięstw, to wyżej sklasyfikowani grają u siebie dwa mecze (jeśli drugi pojedynek będzie konieczny). 3. miejsce w grupie B „skazuje” na konfrontację ze zdecydowanie wyżej notowanym zespołem oraz na grę na boisku przeciwnika w ewentualnym decydującym starciu.

Aby drużyna Esanok.pl Wilki Sanok zapewniła sobie 2. miejsce w tabeli, potrzebne jest zdobycie trzech punktów w dwóch ostatnich meczach sezonu zasadniczego z UKSem Nowa Łódź. Sanoczanie zagrają 17 i 18 grudnia na wyjeździe.

1

źródło: Polski Związek Unihokeja / pzunihokeja.pl

Zobacz retransmisję meczu Esanok.pl Wilki Sanok – ULKS Olimpia Łochów

Mecz nr 2 – 20.11.2016
Sponsorami drużyny Esanok.pl Wilki Sanok są:

Esanok.pl, TransGaz-Travel, Urząd Miasta w Sanoku, Starostwo Powiatowe w Sanoku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku i Centrum Sportowo-Dydaktyczne, MOSiR Sanok, Vitamin Shop, Forest S.C., Amidon, AKONTO – Biuro rachunkowe, Janowscy – Projektowanie w budownictwie, ATLETA – rehabilitacja sportowa, gabinet Tomasza Jasika, ERGO HESTIA – oddział przy ul. Kościuszki w Sanoku.

Patroni medialni:

Esanok.pl, Bieszczady24.pl oraz Florbalki.pl.

Przyjaciele drużyny:

Krzysztof Sokołowski, Damian Biskup, Tomasz Sowa, Tomasz Święch, Jakub Barć, Bartłomiej Rychter.
Foto: Tomasz Sowa

21-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)