REKLAMA
REKLAMA

SANOK: We wtorek sesja w mieście

SANOK / PODKARPACIE. Już jutro, 20 grudnia odbędzie się XXVIII Sesja Rady Miasta Sanoka, o godz. 9.00 w Sali Herbowej pokój nr 64 Urzędu Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1. Publikujemy porządek obrad.

1. Otwarcie obrad.
2. Powołanie sekretarza sesji.
3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.
5. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.
6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.
7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej na rok 2016, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przyjęcia „Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miasta Sanoka wraz ze szczegółową inwentaryzacją”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia „Regulaminu korzystania z Parku Miejskiego w Sanoku”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przekazania do korzystania części nieruchomości komunalnej na rzecz Dzielnicy Śródmieście, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie odpłatnego obciążenia nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 233/68 służebnością przesyłu sieci ciepłowniczej na rzecz SPGK Sp. z o.o, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonych w Sanoku oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki nr 543/1 i 543/2 o łącznej pow. 0,0612 ha oraz 545/2 o pow. 0,0106 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka położonej w Sanoku przy ul. Polnej oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 801/4 o pow. 0,0562 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasta Sanoka oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki nr 1563 o pow. 0,0757 ha i nr 1564 o pow. 0,0804 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
15. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka oznaczonych w ewidencji gruntów jako działki 540/1 o pow. 0,2076 ha i 540/2 o pow. 0,1804 ha, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
16. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie bezprzetargowej sprzedaży nieruchomości położonej w Sanoku obr. Dąbrówka przy ul. Broniewskiego oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 980/16 o pow. 0,0059 ha na rzecz właściciela nieruchomości przyległej oznaczonej jako działka nr 1296, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
17. Podjęcie uchwały dot. planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2017.
18. Podjęcie uchwały dot. zmiany uchwały w sprawie powołania doraźnej Komisji Statutowej.
19. Interpelacje.
20. Wolne wnioski i zapytania.
21. Zamknięcie obrad sesji.

fot. archiwum Esanok.pl

fot. archiwum Esanok.pl

19-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)