REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: TSV zaczyna finałowy marsz po I ligę! Dzisiaj drugi mecz play-off (RETRANSMISJE)

SANOK / PODKARPACIE. Drugoligowi siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel rozpoczynają finałowe boje w walce o I ligę. W sobotę rusza faza play-off, w której podopieczni Piotra Podpory zmierzą się z Błękitnymi Ropczyce.

W sobotę i niedzielę siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok zagrają przed własną publicznością z Błękitnymi Ropczyce w play-offach II ligi grupy 6. Lider z grodu Grzegorza (bilans w sezonie zasadniczym 17-1) spotka się z 4. ekipą sezonu regularnego KS Błękitnymi Ropczyce (11-7).

W ramach obecnej edycji rozgrywek obie drużyny zagrały ze sobą dwa mecze. W obu górą byli sanoczanie pokonując drużynę Jana Włodarczyka 3:0. W meczach tych, przewaga TSV była więcej niż wyraźna, ale paradoksalnie to właśnie ten fakt może dać szansę ropczycanom na zaskoczenie rywala diametralnie inną taktyką. Oczywiście, w ekipie z Sanoka panują bojowe nastroje i o uśpieniu nie ma mowy. Zawodnicy Piotra Podpory są świadomi celu, a faza play-off ma być dla nich jedynie przetarciem przed decydującymi bataliami w półfinale i finale. Czy Sanok potwierdzi klasę oraz fantastyczną dyspozycję z zasadniczej części sezonu i jeszcze raz udowodni wyższość nad Błękitnymi? A być może Ropczycom uda się zaskoczyć faworyta? Odpowiedzi na te i inne pytania już w najbliższy weekend.

Rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw. W drugiej parze grupy 6. Contimax MOSiR Bochnia zagra (2) z SMS Neobusem Raf-Mar Niebylec (3). Zwycięzcy awansują do turnieju półfinałowego, w którym spotkają się z dwoma czołowymi zespołami z grupy 5.

Terminarz fazy play-off:

5.03 (sobota) 17:00 TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – KS Błękitni Ropczyce 3:1 (25, -23, 20, 18)

6.03 (niedziela) 17:00 TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – KS Błękitni Ropczyce

12.03 (sobota) KS Błękitni Ropczyce – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok

Ewentualnie:

13.03 (niedziela) KS Błękitni Ropczyce – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok

16.03 (środa) 17:00 TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – KS Błękitni Ropczyce

Transmisje na żywo wszystkich spotkań przeprowadzi portal Esanok.pl.

Mecze w Sanoku odbędą się w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ.

plansza

W niedzielę 6.03 swój przedostatni mecz w lidze zagrają zawodnicy TSV występujący w IV lidze. Rywalem będzie AKS V LO Rzeszów, czyli lider klasyfikacji grupy finałowej. Mecz zostanie rozegrany w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00. Szykuje się zatem siatkarski weekend w Sanoku i prawdziwe święto tej dyscypliny. Szkoda tylko, że nie zmieniono godziny jednego z niedzielnych spotkań, aby kibice mogli komfortowo obejrzeć rywalizację zarówno zespołu drugoligowego jak i czwartoligowego.

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU NR 1

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU NR 2

foto: Jakub Stefanowski

06-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)