REKLAMA
REKLAMA

AUTOSAN: Kolejnych sześć „boćków” odleci z sanockiej fabryki do Stalowej Woli (ZDJĘCIA, FILM)

SANOK, STALOWA WOLA / PODKARPACIE. W miniony wtorek podpisano umowę na dostarczenie kolejnych sześciu autosanów. Tym razem sanockie „boćki” odlecą do Stalowej Woli, gdzie zasilą Zakład Komunikacji Miejskiej.

31 października br. podpisaniem umowy zakończono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę nowych autobusów, ogłoszone przez Gminę Stalowa Wola. W związku z tym Zakład Komunikacji Miejskiej ze Stalowej Woli odbierze w przyszłym roku 6 sztuk autobusów SANCITY 10LF.

Uroczyste podpisanie umowy przez prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego oraz prezesa zarządu AUTOSAN sp. z o.o. Michała Stachurę miało miejsce w sali medialnej Urzędu Miasta w Stalowej Woli. W uroczystości udział wziął również członek zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. Adam Lesiński.

Prezydent Nadbereżny podkreślił, że marka AUTOSAN jest bardzo mocno wpisana w historię polskiej motoryzacji i w historię Podkarpacia. Zaznaczył, że „autobusy z bocianem”, które do tej pory były eksploatowane w Stalowej Woli, były bardzo pozytywnie oceniane przez kierowców i pasażerów.

59f86e18d59f19.83514392_p2290798

Prezes Stachura podziękował za zaufanie jakim Stalowa Wola obdarzyła AUTOSAN. Podkreślił, że w autobusach SANCITY 10LF, które zostaną dostarczone do Stalowej Woli, zastosowane będą najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Zapewnił, że autobusy te absolutnie niczym nie odbiegają od pojazdów produkowanych przez konkurencyjne firmy.

Adam Lesiński stwierdził, że rozwój Spółki AUTOSAN jest bardzo ważny również dla całej Polskiej Grupy Zbrojeniowej i pozytywnie wpłynie na jej pozycję nie tylko w kraju, ale i na świecie.

Stalowa Wola to kolejne miasto z naszego, podkarpackiego regionu, po Rzeszowie i Mielcu, którego mieszkańcy będą mieli możliwość podróżowania nowymi, nowoczesnymi, komfortowymi i, co ważne, ekologicznymi autobusami AUTOSAN. Ich kompletacja i wyposażenie odpowiada wszystkim wymaganiom zamawiającego.

Przypomnijmy, że w październiku br. zakontraktowanych zostało 31 szt. produkowanych przez sanocką fabrykę autobusów, co stanowi swoisty rekord biorąc pod uwagę ostatnie lata jej działalności. Fakt ten pozwala patrzeć w przyszłość z coraz większym optymizmem.


źródło: Miasto Stalowa Wola/fb

 

źródło: AUTOSAN

02-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)