REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Na decyzję o przyszłości seniorskiego hokeja w Sanoku trzeba jeszcze poczekać. W środę wszystko stanie się jasne?

SANOK / PODKARPACIE. Nie 22 a 26 kwietnia dojdzie do spotkania rady nadzorczej STS S.A., zarządu klubu, a także sponsorów. Kibice oczekujący decyzji związanej z przyszłością drużyny seniorów muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. O wiążących ustaleniach poinformujemy niezwłocznie po pojawieniu się oficjalnego stanowiska.

W weekend przedstawiciele STSu uczestniczyli w turnieju towarzyskim z udziałem Niedźwiadków, który odbył się w Nowojaworowsku niedaleko Lwowa na Ukrainie. Włodarze mieli okazję przekonać się w jaki sposób funkcjonuje lokalny klub szkolący młodzież, prowadzący również drużynę seniorów. Ze względu na wyjazd, sobotnie spotkanie decydentów nie było możliwe. Przeniesiono je na środę 26 kwietnia (godzina 13:00). Na oficjalnym profilu STSu podano następujący komunikat:

„Spotkanie zarządu oraz udziałowców STS S.A. w Sanoku, pierwotnie planowane na sobotę, 22 kwietnia 2017 roku, odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00”.

Jak dowiadujemy się w sanockim obozie, wciąż nie ma ostatecznych decyzji odnośnie systemu rozgrywek Polskiej Hokej Ligi oraz I ligi w nadchodzącej kampanii. Władze sanockiego klubu nie ukrywają, że jest to niezwykle istotna informacja. W kuluarach mówi się o zmianach uatrakcyjniających zarówno najwyższy szczebel rozgrywek jak i zaplecze. Trudno jednak przypuszczać, aby jakiekolwiek wiadomości napłynęły z hokejowej centrali przed zakończeniem mistrzostw świata Dywizji IA, które odbywają się w Kijowie i potrwają do 28 kwietnia.

Czy Sanok wróci na mapę seniorskiego hokeja w Polsce? Na jakim poziomie zagra? Jakim budżetem będzie dysponował klub? Odpowiedzi na te i inne pytania być może już w najbliższą środę.

1

archiwum Esanok.pl

24-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)