REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Na decyzję o przyszłości seniorskiego hokeja w Sanoku trzeba jeszcze poczekać. W środę wszystko stanie się jasne?

SANOK / PODKARPACIE. Nie 22 a 26 kwietnia dojdzie do spotkania rady nadzorczej STS S.A., zarządu klubu, a także sponsorów. Kibice oczekujący decyzji związanej z przyszłością drużyny seniorów muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. O wiążących ustaleniach poinformujemy niezwłocznie po pojawieniu się oficjalnego stanowiska.

W weekend przedstawiciele STSu uczestniczyli w turnieju towarzyskim z udziałem Niedźwiadków, który odbył się w Nowojaworowsku niedaleko Lwowa na Ukrainie. Włodarze mieli okazję przekonać się w jaki sposób funkcjonuje lokalny klub szkolący młodzież, prowadzący również drużynę seniorów. Ze względu na wyjazd, sobotnie spotkanie decydentów nie było możliwe. Przeniesiono je na środę 26 kwietnia (godzina 13:00). Na oficjalnym profilu STSu podano następujący komunikat:

„Spotkanie zarządu oraz udziałowców STS S.A. w Sanoku, pierwotnie planowane na sobotę, 22 kwietnia 2017 roku, odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00”.

Jak dowiadujemy się w sanockim obozie, wciąż nie ma ostatecznych decyzji odnośnie systemu rozgrywek Polskiej Hokej Ligi oraz I ligi w nadchodzącej kampanii. Władze sanockiego klubu nie ukrywają, że jest to niezwykle istotna informacja. W kuluarach mówi się o zmianach uatrakcyjniających zarówno najwyższy szczebel rozgrywek jak i zaplecze. Trudno jednak przypuszczać, aby jakiekolwiek wiadomości napłynęły z hokejowej centrali przed zakończeniem mistrzostw świata Dywizji IA, które odbywają się w Kijowie i potrwają do 28 kwietnia.

Czy Sanok wróci na mapę seniorskiego hokeja w Polsce? Na jakim poziomie zagra? Jakim budżetem będzie dysponował klub? Odpowiedzi na te i inne pytania być może już w najbliższą środę.

1

archiwum Esanok.pl

24-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)