REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Uszkodzony dach, podtrucie tlenkiem węgla i płonące trawy

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy najczęściej interweniowali przy pożarach suchych traw. To nagminne zjawisko wczesnej wiosny. Zanotowano także kilka zdarzeń drogowych oraz usuwano skutki burz i wichur jakie przeszły nad naszym regionem.

Zdarzenia drogowe

W Zagórzu na ulicy Bieszczadzkiej oraz w Bykowcach na ulicy Przemyskiej strażacy interweniowali podczas wypadków drogowych. Z kolei w Sanoku na ulicy Królowej Bony doszło do kolizji.

Gaz i czad

W Sanoku na Heweliusza oraz na Robotniczej strażacy sprawdzali zgłoszenia dotyczące wyczuwalności zapachu gazu ziemnego.

W Sanoku przy ulicy Armii Krajowej nastolatka podtruła się tlenkiem węgla. Dziewczyna trafiła do szpitala.

Pożary traw i bali siana

W Odrzechowej zajęły się bale siana. Z kolei w Nowotańcu, Dudyńcach, Pielni, Nadolanach, Mrzygłodzie, Kostarowcach i Besku strażacy gasili pożary suchych traw.

Uszkodzone dachy i powalone drzewa

Gwałtowne burze i wichury przysporzyły strażakom sporo pracy. Interweniowano w Długiem, gdzie częściowemu zniszczeniu uległ dach na drewnianym budynku mieszkalnym. Z kolei W Sanoku na Rzemieślniczej, w Strachocinie i Sanoczku usuwano połamane i powalone drzewa.

ogien3

źródło: KP PSP Sanok
foto: archiwum esanok.pl

22-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)