REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Uszkodzony dach, podtrucie tlenkiem węgla i płonące trawy

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy najczęściej interweniowali przy pożarach suchych traw. To nagminne zjawisko wczesnej wiosny. Zanotowano także kilka zdarzeń drogowych oraz usuwano skutki burz i wichur jakie przeszły nad naszym regionem.

Zdarzenia drogowe

W Zagórzu na ulicy Bieszczadzkiej oraz w Bykowcach na ulicy Przemyskiej strażacy interweniowali podczas wypadków drogowych. Z kolei w Sanoku na ulicy Królowej Bony doszło do kolizji.

Gaz i czad

W Sanoku na Heweliusza oraz na Robotniczej strażacy sprawdzali zgłoszenia dotyczące wyczuwalności zapachu gazu ziemnego.

W Sanoku przy ulicy Armii Krajowej nastolatka podtruła się tlenkiem węgla. Dziewczyna trafiła do szpitala.

Pożary traw i bali siana

W Odrzechowej zajęły się bale siana. Z kolei w Nowotańcu, Dudyńcach, Pielni, Nadolanach, Mrzygłodzie, Kostarowcach i Besku strażacy gasili pożary suchych traw.

Uszkodzone dachy i powalone drzewa

Gwałtowne burze i wichury przysporzyły strażakom sporo pracy. Interweniowano w Długiem, gdzie częściowemu zniszczeniu uległ dach na drewnianym budynku mieszkalnym. Z kolei W Sanoku na Rzemieślniczej, w Strachocinie i Sanoczku usuwano połamane i powalone drzewa.

ogien3

źródło: KP PSP Sanok
foto: archiwum esanok.pl

22-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)