REKLAMA
REKLAMA

PUCHAR POLSKI: LKS Pisarowce vs Cosmos Nowotaniec. Kto zamelduje się w finale?

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą środę (12 bm.) piłkarskie emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu okręgu Krosno. W półfinale rywalizują ze sobą LKS Pisarowce i Cosmos Nowotaniec.

Zarówno LKS Pisarowce, jak i Cosmos Nowotaniec walkę w pucharach rozpoczęli od spotkań 1/8. Cosmos pokonał Płomień Zmiennicę 5:2, z kolei LKS okazał się lepszy od Szarotki Uherce, triumfując 1:0. W ćwierćfinale Cosmos po dogrywce wyrzucił z pucharów Iwonkę Iwonicz. Zwycięstwo 2:1. Natomiast LKS wygrał ze Stalą Sanok 1:0.

W ostaniach swoich ligowych potyczkach obie drużyny musiały przełknąć gorycz porażki. Cosmos uległ w meczu wyjazdowym Podlasiu Biała Podlaska 1:2. LKS Pisarowce wrócił natomiast bez punktów z Tuczemp. Porażka z miejscowym Piastem 0:2.

W drugim półfinale rozegranym 5 kwietnia, derby Krosna dla Karpat, które pokonały Markiewicza 2:0.

Warto dodać, że LKS Pisarowce w ubiegłym roku zdobył Puchar Polski okręgu. Z kolei Cosmos Nowotaniec uczynił to 2 i 3 lata temu.

pisarowce LKS plakat_2018_Cosmos Nowotaniec0

red.
foto nagłówek: Tomasz Sowa (2)

12-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)