REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zimowa stolica pianistyki

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę, po raz XII, do Sanoka zawitają muzycy z 14 krajów, by wziąć udział w XII Międzynarodowym Forum Pianistycznym „Bieszczady bez granic”.

Od dziś, przez kilka dni, olbrzymia grupa uzdolnionych muzyków, pochodzących m.in. z Chile, Kirgistanu, Japonii, USA, których łączy zarówno młodość, jak i pasja, będzie wzbogacać swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem doświadczonych Mistrzów. Takie wydarzenia jak Forum przyczyniają się do zmiany na lepsze muzycznego i kulturalnego oblicza województwa podkarpackiego. D

Dzięki poparciu władz miasta, a w szczególności burmistrza – Tadeusza Pióro, wszystkich radnych na czele z przewodniczącym oraz wójt gminy Sanok – Anny Hałas, Sanok staje się co roku zimową stolicą pianistyki oraz miejscem, do którego uczestnicy Forum z radością powracają. Gospodarzem jest również Starostwo Powiatowe, które za sprawą Romana Koniecznego – starosty sanockiego, objęło patronatem to niezwykłe przedsięwzięcie.

Otwartość władz miasta na ludzi różnych kultur sprzyja integracji międzyludzkiej i dobrej atmosferze, czyniąc Sanok prawdziwym miastem kultury.

zdj

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAPROSZENIE: Rekordowe forum! 6 dni koncertów! (FILM)

05-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)