REKLAMA
REKLAMA

38-latek miał strzelić z wiatrówki do swojej żony. Trwa policyjna obława w Sanoku (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Coraz więcej wiadomo w sprawie, którą od rana żyje cały Sanok. Wszystko zaczęło się w czwartkowy poranek, kiedy 38-letni mężczyzna miał postrzelić swoją żonę, najprawdopodobniej za pomocą wiatrówki. Doszło do policyjnego pościgu za napastnikiem. Około godziny 9:00 na ul. Kościuszki kierowany przez poszukiwanego pojazd zderzył się z radiowozem. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala. Aktualnie, mija 8 godzina akcji zmierzającej do schwytania mężczyzny.

Rano policja otrzymała zgłoszenie o zranieniu kobiety. Natychmiast podjęto działania. Okazało się, że najprawdopodobniej doszło do postrzelenia 43-letniej kobiety przez jej o 5 lat młodszego męża. Akcja policji skupiła się na schwytaniu napastnika.

Doszło do samochodowego pościgu. Około godziny 9:00 na ul. Kościuszki forda, kierowany przez podejrzanego zderzył się z radiowozem, którym podróżowało dwóch funkcjonariuszy. Policyjna kia zaczepiła się o hak poprzedzającej osobówki. Poszukiwany chcąc uciec, „przewiózł” radiowóz przez około 200 metrów, a po odczepieniu się pojazdów odjechał. Mundurowi zostali ranni. Przetransportowano ich do szpitala.

Niedługo później, uszkodzonego forda znaleziono zaparkowanego na ul. Orzeszkowej. Świadkowie mówili, że samochód wjechał w uliczkę z piskiem opon, zatrzymał się, a kierowca szybko z niego wybiegł.

Od tamtego czasu trwa obława na mężczyznę. Mija właśnie 8 godzina poszukiwań. Na razie nie udało się go ująć.

Życiu rannej kobiety nic nie zagraża. Ma jedynie zadrapania. Nic poważnego nie stało się również policjantom, którzy brali udział w stłuczce. Po przeprowadzeniu badań, opuścili oni szpital.

Wypowiedź oficera prasowego KKP w Sanoku dotycząca przebiegu policyjnego pościgu.

RELACJA LIVE DOSTĘPNA TUTAJ:

RELACJA LIVE: Roztrzaskany radiowóz policji w centrum Sanoka. Obława za mężczyzną, który ranił kobietę (FILM, ZDJĘCIA)

07-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)