REKLAMA
REKLAMA

Akademia Piłkarska wygrywa Errea Sanok CUP’18 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy zakończyła się pierwsza odsłona Errea Sanok CUP’18 dla rocznika 2008 rozgrywanych na Akademia Arena. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy: Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

W pierwszym turnieju w ramach turniejów Errea Sanok CUP’18 dla rocznika 2008 rozgrywanych na Akademia Arena bezkonkurencyjni okazali się gospodarze. W rozgrywkach udział wzięło osiem drużyn: Goal Nowy Sącz, Sokoliki Stary Sącz, Rzemieślnik Pilzno, Szóstka Jasło, Karpaty Krosno, Ekoball Sanok i dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Sanok.

Uroczyste otwarcie turnieju swoją obecnością zaszczycili poseł na Sejm RP Piotr Uruski oraz burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro, którzy przyczynili się do reaktywacji stadionu na ul. Kenara w Sanoku.

Dwufazową rywalizację Ligę Mistrzów ostatecznie wygrywa Akademia Piłkarska Sanok przed Goalem Nowy Sącz, Rzemieślnikiem Pilzno i Sokolikami Stary Sącz. W Lidze Europy triumf odniósł Ekoball Sanok przed Karpatami Krosno, Szóstką Jasło i drugą drużyną Akademii.

Świetna rywalizacji dzieci w upalny dzień, wiele ciekawych akcji i pięknych bramek. Zawodnicy zostawili mnóstwo potu i sił na boisku a najlepsi nagrodzeni zostali atrakcyjnymi nagrodami od Errea – czytamy na profilu AP na Facebooku.

foto: Tomasz Sowa

źródło: Akademia Piłkarska Sanok, Facebook.com

06-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)