REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: „Głowackiego nie jest już wymagającym OS-em w rajdzie offroad, a suchą jezdnią. Dziękujemy!” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Interwencję na ulicy Głowackiego można uznać za sukces. Mieszkańcy są zadowoleni, pracownicy Zakładu Dróg Miejskich uwinęli się z pracą i obecnie można przejść suchą nogą i przejechać bez brodzenia w błocie.

Szanowna Redakcjo, ogłaszam z nieukrywaną przyjemnością, że ostatni odcinek Głowackiego nie jest już wymagającym OS-em w rajdzie offroad, a przejezdną, suchą jezdnią, dziękuję za skuteczną interwencję – pisze nasz Czytelnik, który kilka dni wcześniej zgłosił interwencję.

Mimo radości, Internauta nie ukrywa, że jest również druga strona medalu. Naprawa jest doraźna i nie posłuży na zbyt długo.

Clipboard01

Powiedzmy szczerze, do jesieni wysypany tłuczeń z powrotem utonie w bagnistym podłożu. Oczywiście cieszy nowy stan rzeczy, lecz jest on niestety jedynie impulsywną reakcją na zgłoszony problem, a fragmenty jezdni nadal się topią pod naciskiem kół. Taki system remontów na dłuższą metę nie załatwia problemu oraz potrzeb wielu, wielu innych odcinków sanockich dróg – pisze dalej.

Nadmienia również, że potrzeb inwestycyjnych w mieście jest wiele i zawsze któreś z nich będą w kolizji z innymi, które każdy z mieszkańców oczekiwałby załatwiać w pierwszej kolejności.

– Nawiązując do tego nieszczęsnego odcinka Głowackiego chciałbym tym, którzy nie wiedzą powiedzieć, że odcinek ten istnieje ponad 15 lat i trudno mówić, że prowadzi do domów na „nowym” osiedlu – odpowiada Internauta złośliwym komentarzom pod wcześniejszą publikacją.

Masz problem? Twoja ulica woła o pomstę do nieba? A może są inne sprawy, o których warto powiedzieć? Zrób zdjęcie i wyślij na adres: redakcja@esanok.pl, a my zajmiemy się tym.

ZOBACZ TAKŻE:

INTERWENCJA SANOK: Sanoczanie brodzą w błocie! „Mamy ulicę Głowackiego czy tor offroad?” (FILM, ZDJĘCIA)

TAK BYŁO


TAK JEST TERAZ

13-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)