REKLAMA
REKLAMA

Kibice Stali Sanok mobilizują się na Polonię Przemyśl. Transparenty w kilku punktach w mieście (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę o godzinie 16:00 w Przemyślu miejscowa Polonia podejmie Geo-Eko Ekoball Stal Sanok w meczu 22. kolejki podkarpackiej IV ligi. Kibice żółto-niebieskich szykują się na wyjazd na ten prestiżowy mecz i mocne wspieranie swojego klubu. W kilku punktach miasta wywieszono transparenty zapowiadające wyjazd. Czy głośny doping sympatyków Stali pomoże podopiecznym Roberta Ząbkiewicza w pokonaniu wicelidera rozgrywek? Na pewno będzie dużym atutem.

Ekoball Stal Sanok zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli IV ligi. W 18 spotkaniach sanoczanie zgromadzili na swoim koncie 23 oczka za 6 zwycięstw i 5 remisów. Znacznie wyżej notowana jest popularna „Barcelona”, aktualnie na 2. miejscu z takim samym dorobkiem punktowym jak lider z Sieniawy (37). Przemyślanie aż 12 razy schodzili z boiska w roli zwycięzców. Zanotowali również 1 remis.

Po zimowej przerwie Sanok zagrał dwukrotnie. Najpierw bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Wisłoką Dębica, a tydzień później, już na własnym terenie przegrał wyraźnie z Izolatorem Boguchwała 2:4.

Polonia grał raz, na wyjeździe z Piastem Tuczempy. Musiała uznać wyższość przeciwnika ulegając 1:2.

4

Mocno swój zespół podczas prestiżowego sanocko-przemyskiego starcia wspierać będą kibice Stali. Od kilku dni mobilizują się na wyjazd. W kilku często uczęszczanych punktach miasta wywieszono transparenty z podstawowymi informacjami na temat meczu i samego wyjazdu. Pojawiły się one obok dawnej „Setki”, na bramie Wierchów i w dzielnicy Posada.

Zbiórka 7 kwietnia o godzinie 13:00 pod Domem Turysty przy ul. Mickiewicza.

05-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)