REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA: XXIII Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. 5 sierpnia o godzinie 15.00 na placu nad Osławą w Komańczy odbędzie się wielka, polsko-słowacka zabawa muzyczna.

Podczas imprezy wystąpią:

ŁEM-MY

KEčERA z Jakuban

RADIO VARNA

Mr. Pollac.

Gwiazdą wieczoru będzie Disco Polo Show.

W trakcie zjeżdżalnie dla dzieci, skokozabawy, rękodzieło, konkursy i inne.

Serdecznie zapraszamy!

37368465_895072964013359_8448900347174322176_n

 

źródło: Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Szczawnem

01-08-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Barbra hanna2018-08-03 02:14:53
0 0
Nazywam się Barbra Hanna, jestem z Polski, szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 3 miesiące i dostałem tylko bandę oszustw, która sprawiła, że ​​zaufałem im i pod koniec dnia wzięli wszystkie moje pieniądze i zostawił mi mniej pieniędzy, straciłam całą moją nadzieję, byłam zdezorientowana i sfrustrowana straciłam pracę i trudno było wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałam nic robić, pożyczałam firmy już w sieci, więc poszłam pożyczyć pieniądze od przyjaciela i powiedział mu, że to wszystko się stało, a on powiedział, że może mi pomóc, że zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc, że dostał od nich pożyczkę, on mi polecił, jak złożyć wniosek o pożyczkę. uwierzyłem, ale spróbowałem i ku mojemu zdziwieniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć w moje oczy, jestem szczęśliwy i bogaty dzisiaj i dziękuję Bogu, że takie firmy pożyczkowe takie jak to nadal istnieją na tym tempie oszustów w całym Internecie proszę i poinformuj wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, by poszli do pani Jorge Grace przez e-mail (jorgegraceloanfirm@gmail.com) są oni legalną firmą pożyczkową i modlę się, aby Bóg pobłogosławił ich za ich dobrą pracę. Barbra hanna
zyga2018-08-06 16:59:30
0 0
Prosze poprawić nazwę zespołu. Mr. Pollack!