REKLAMA
REKLAMA

Kurs fotografii produktowej lub „Energetyczne Wakacje”. PFRK zaprasza!

Wakacyjny kurs Fotografii Produktowej Nie marnuj czasu na wakacjach! Zobacz jak zrobić fantastyczne zdjęcia 360 stopni! Zapisz się na Wakacyjny Kurs Fotografii Produktowej organizowany przez Narodowy Instytut Kształcenia wraz z Podkarpacką Fundacją Rozwoju Kultury i PGNIG SA!

Fotografia produktowa to obecnie najpopularniejszy sposób pokazywania najważniejszych zalet i cech wszystkich przedmiotów wytwarzanych przez producentów i projektantów. Fotografujemy wszystko od szpilki po najnowszego modelu iPhone’a, żeby pokazać przedmiot w sklepie internetowym lub wydrukować w katalogu czy ofercie. Współczesny człowiek kupuje wszystko obrazem. Postarajmy się, aby był on atrakcyjny i dobrze wykonany. Pamiętaj: dobre zdjęcia same sprzedają każdy produkt. Zajęcia z fotografii produktowej to niezwykle atrakcyjna propozycja spożytkowania wolnego czasu podczas tegorocznych wakacji.

Organizacja kursu była możliwa dzięki wsparciu finansowym PGNIG SA Oddział w Sanoku.

PGNIG SA Oddział w Sanoku jest oficjalnym Sponsorem i Współorganizatorem Kursu Fotografii Produktowej dla Młodzieży

Kurs Fotografii Produktowej dla Młodzieży, obejmuje organizacje praktycznych zajęć z wykorzystaniem studia fotograficznego wyposażonego w profesjonalny sprzęt oświetleniowy oraz programu do obróbki zdjęć Adobe Photoshop. Zajęcia skierowane są do uczniów szkół średnich w wieku 15 – 18 lat Koszt kursu dzięki wsparciu PGNIG SA wynosi jedyne 150 PLN!

Korzyści z ukończenia kursu:

– umiejętność profesjonalnego wykonywania zdjęć reklamowych produktów, obiektów i ludzi,
– możliwość wykorzystania stołu bezcieniowego do wykonywania zdjęć, dzięki czemu przedmioty są idealnie oświetlone, bez cienia.

Fotografowane produkty nabierają profesjonalnego wyglądu i z łatwością znajdują swojego nabywcę.

Podczas zajęć kursanci poznają m. in.:

– wyposażenie i warunki studyjne,
– aranżację i kreację zdjęcia reklamowego,
– sposób przygotowania przedmiotów i produktów do zdjęć,
– ustalenie parametrów ekspozycji,
– oświetlenie powierzchni pokrytych fakturami,
– edycję plików RAW,
– dostosowanie zdjęć do wykorzystania w serwisach WWW.


Energetyczne Wakacje edycja 2018!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7 – 10 lat na wspaniałą przygodę w dniach 16.07- 20.07.2018 r.!

„Energetyczne Wakacje” to oferta różnorodnych, atrakcyjnych zajęć w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych, gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę oraz dużo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

W programie zajęcia naukowo-eksperymentalne, sportowe, taneczne, plastyczne oraz kulinarne.

Projekt skierowany jest do ok. 20 dzieci z powiatu sanockiego, zapewniając uczestnikom rozbudowany plan zajęć i zaangażowanie uznanych specjalistów w danej dziedzinie, znanych w środowisku lokalnym. Ponadto, dzieci będą miały możliwość ustalenia ścieżki własnego rozwoju. Specjalnie dobrana kadra dydaktyczna udowodni, że nauka i zabawa idą w parze.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji w Sanoku ul. 3 Maja 15/3 w specjalnie przygotowanej sali dydaktycznej, wyposażonej w rzutnik oraz tablicę multimedialną. Ponadto zajęcia taneczne oraz sportowe będą miały miejsce w nowej Hali sportowej PWSZ oraz boisku na Ogródku Jordanowskim.

Opłata za tegoroczną edycję wynosi 100 PLN, którą należy przelać na konto Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury z dopiskiem „EW”.

BANK PEKAO SA nr: 64 1240 2340 1111 0010 7473 4132

Regulamin uczestnictwa oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie organizatora.

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielą również pracownicy biura PFRK pod numerem telefonu:
(13) 464 03 44 Lub siedzibie Fundacji w Sanoku ul. 3 Maja 15/3

materiały nadesłane

03-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)