REKLAMA
REKLAMA

Młoda flecistka z Sanoka z wyróżnieniem w prestiżowym konkursie (ZDJĘCIA)

SANOK, SOCHACZEW / PODKARPACIE. W dniach 16-18 kwietnia  w Sochaczewie odbył się XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy. Uczennica z sanockiej PSM została wyróżniona.

Jest to prestiżowy konkurs, w którym biorą udział fleciści z całej Polski. W tym roku zgłosiło się 138 uczniów szkół muzycznych I i II stopnia , którzy podzieleni zostali na V kategorii wiekowych. Szkołę Muzyczną w Sanoku reprezentowała uczennica klasy fletu Doroty Zubel -Wiktoria Cecuła. Jury w składzie prof. Elżbieta Gajewska -Gadzina ( Akademia Muzyczna w Warszawie), prof. Elżbieta Dastych- Szwarc ( Akademia Muzyczna w Warszawie)., prof.Krystyna Gołaszewska ( Akademia Muzyczna w Białymstoku),mgr Cezary Traczewski -Wrocław przyznało Wiktorii wyróżnienie. Uczennica wystąpiła w III kategorii wiekowej wykonując 2 utwory- „Prelude et Danse”- P.Prousta i „Petite Suite” – H.Bussera cz.III i IV.Na fortepianie akompaniowała Iwona Madera. Gratulujemy!

Sochaczew 2018 - 1

Sochaczew 2018 - 2

materiały nadesłane

20-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)