REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

PIŁKARSKI WEEKEND: Wyjazd Ekoball-u. Tylko zwycięstwo! (TERMINARZ MECZÓW W REGIONIE)

Piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok w meczu 24. kolejki zagrają na wyjeździe z Wisłokiem Strzyżów. Kaidy inny wynik jak zwycięstwo gości, będzie odebrany jako niespodzianka. Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce podejmuje z kolei Rzemieślnika Pilzno. Sprawdź terminarz meczów w naszym regionie.

IV liga podkarpacka / 24. kolejka:

21 kwietnia 2018 (sobota):

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce – Rzemieślnik Pilzno godz. 11:00
Igloopol Dębica – Sokół Sieniawa godz. 11:00
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica godz. 15:00
Polonia Przemyśl – Sokół Nisko godz. 16:00
Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica godz. 16:00
Wisłok Strzyżów – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 17:05

22 kwietnia 2018 (niedziela):

Granica Stubno – Unia Nowa Sarzyna godz. 15:00
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy godz. 15:00

Pauza: Głogovia Głogów Małopolski


Klasa okręgowa – Krosno / 19. kolejka:

22 kwietnia 2018 (niedziela):

Grabowianka Grabówka – Czarni 1910 Jasło godz. 15:00
Nafta Jedlicze – Kotwica Korczyna godz. 15:00
Polonia Kopytowa – Ostoja Kołaczyce godz. 15:00
LKS Tarnawa – Przełęcz Dukla godz. 15:00
LKS Skołyszyn – Przełom Besko godz. 15:00
Markiewicza Krosno – Partyzant Targowiska godz. 16:30
Iwonka Iwonicz – Iskra Przysietnica godz. 16:30
Gaudium Łężyny – Start Rymanów godz. 16:30

zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe


Klasa A – Krosno 1 / 16. kolejka:

22 kwietnia 2018 (niedziela):

Victoria Pakoszówka – Orzeł Bażanówka godz. 15:00
Bukowianka Bukowsko – Jawornik Czarna godz. 15:00
Szarotka Uherce – Orkan Markowce godz. 16:30
Szarotka Nowosielce – LKS Górki godz. 16:30
Lotniarz Bezmiechowa – Sanovia Lesko godz. 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS II Pisarowce godz. 16:30
LKS Długie – LKS Zarszyn godz. 16:30


Klasa B – Krosno 1 / 14. kolejka:

22 kwietnia 2018 (niedziela):

Bieszczady Jankowce – Pionier Średnia Wieś godz. 13:00
LKS Czaszyn – Gabry Łukowe godz. 13:00
Juventus Poraż – LKS Górzanka godz. 13:00
Osława Zagórz – LKS Olszanica godz. 13:00
Nelson Polańczyk – Zalew Myczkowce godz. 16:30
Remix Niebieszczany – LKS Tyrawa Wołoska godz. 16:30


Klasa B – Krosno 2 / 14. kolejka:

22 kwietnia 2018 (niedziela):

Górnik Strachocina – LKS Odrzechowa godz. 13:00
Orion Pielnia – LKS Płowce/Stróże Małe godz. 13:00
Iskra Wróblik Szlachecki – Jutrzenka Jaćmierz godz. 13:00
LKS Milcza – LKS Głębokie godz. 13:00
Florian Rymanów Zdrój – Beskid Posada Górna godz. 13:00
ULKS Czerteż – Pogórze Srogów Górny godz. 14:00

20-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:






Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.