REKLAMA
REKLAMA

Polska Noc Kabaretowa 2018 „Świętujemy 100-lecie niepodległości”. Bilety rozdane

Siódma edycja Nocy Kabaretowej odbędzie się 22 kwietnia w Arenie Sanok, 12 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie oraz 13 sierpnia w Amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie!  Na scenie wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.


Bilety otrzymują:

pani Anna Smela – Szuszczewicz
pan Maciej Szuszczewicz

pani Joanna Katyńska
pan Paweł Katyński

Gratulujemy!


POLSKA NOC KABARETOWA
22 kwietnia 2018 (niedziela), godz. 18:00
ARENA SANOK

Clipboard01


KONKURS – ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ na Polską Noc Kabaretową w Sanoku!

Mamy dla Państwa 2 podwójne wejściówki!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule: „Polska Noc Kabaretowa”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu oraz imię i nazwisko osoby towarzyszącej.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszych 2 (dwóch) zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory wpłynięcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 06.04.2018 r., g. 10:00 (tj. piątek). Po dokonaniu wyboru pierwszych 2 osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 10:00 – 14:00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że bilet wygrywa następną co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych (zarówno uczestnika, jak i osoby towarzyszącej) na stronie www.esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

05-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)