REKLAMA
REKLAMA

Sanok gra z mistrzem Polski! Wilki chcą sprawić niespodziankę (RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy weekend TravelPL Wilki zagrają przed własną publicznością z mistrzem Polski KS Góralami Nowy Targ. Dla sanoczan występujących w tym sezonie w grupie śmierci będzie to kolejne nie lada wyzwanie. Nasza drużyna nie zamierza jednak składać broni i zapowiada walkę o każdy metr parkietu.

Układ gier w obecnym sezonie Salming Ekstraligi Mężczyzn nie pozwala sanoczanom na choćby chwilę dekoncentracji. Do tej pory, ekipa z grodu Grzegorza rozegrała sześć spotkań, cztery z brązowym medalistą mistrzostw kraju i dwa (wyjazdowe) z aktualnie najlepszą drużyną w Polsce. Teraz rywalizacja z Góralami przeniesie się na Podkarpacie.

W swojej krótkiej historii klub z Sanoka mierzył unihokejowe umiejętności z Góralami czterokrotnie. Niestety, za każdym razem wyraźnie lepszy okazywał się drugi najbardziej utytułowany zespół w kraju. Zarówno w półfinale poprzedniej kampanii jak i w niedawno rozegranych na Podhalu meczach grupowych. Nie oznacza to jednak, że nowotarżanom będzie łatwo podczas najbliższych potyczek. Sanoczanie mają argumenty, aby zaskoczyć rywala grając we własnej hali. Czy się to uda? Czy może jednak Górale znów okażą się za silni? Przekonamy się w najbliższą sobotę i niedzielę.

Mistrz Polski posiada w swoim składzie czterech aktualnych reprezentantów Polski. Bramkarza Jakuba Pawlika oraz zawodników z pola: Mateusza Turwonia, Piotra Kostelę i Karola Pelczarskiego. Jeśli chodzi o drużynę Wilków, skład kadry zasila Jakub Sujkowski. Co istotne dla kibiców z Sanoka, w ekipie Górali gra pochodzący z Sanoka Bartosz Vogel. Wydaje się, że szczególnie dla tego zawodnika, mecze z Wilkami będą wyjątkowym przeżyciem.

Wszystkie mecze do końca sezonu Wilki będą dedykować Kamilowi Dudkowi, który złamał kręgosłup podczas wypadku samochodowego, ale na szczęście wraca już do zdrowia. Zawodnicy z Sanoka występują w specjalnie przygotowanych koszulkach, a na ścianie hali PWSZ zakładany jest baner z napisem „DUDI JESTEŚMY Z TOBĄ”.

SALMING EKSTRALIGA MĘŻCZYZN

TRAVELPL WILKI SANOK – KS GÓRALE NOWY TARG

Sobota – 18:00
Niedziela – 10:00

Hala Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku

Z sobotniego spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Będzie ona dostępna na portalu Esanok.pl

ZOBACZ RETRANSMISJĘ MECZU


źródło: Wilki Sanok

 

Sponsorami TRAVEL.PL Wilków Sanok w sezonie 2018/2019 są:

GŁÓWNI: Bieszczady24.pl, Urząd Miasta Sanoka, TRAVEL.PL.
SPONSORZY PREMIUM: Iwoniczanka, Hotel i Restauracja BONA, PWSZ w Sanoku i Centrum Sportowo-Dydaktyczne, Esanok.pl.
SPONSORZY I PARTNERZY: P24.PL, MOSiR Sanok, FOREST S.C., VITAMIN SHOP SANOK, Amidon, JASIK – Rehabilitacja, Dariusz Dorotniak – UBEZPIECZENIA, AKONTO – Biuro Rachunkowe, Sklep FLORBALKI.PL, Sportwins – producent strojów sportowych.

Foto: Tomasz Sowa

15-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)