REKLAMA
REKLAMA

Kolejna sesja w mieście. Opłata za śmieci, wyróżnienia i „Rok Zdzisława Beksińskiego”

SANOK / PODKARPACIE. W czwartek, 24 stycznia 2019 r. o godzinie 10.00 odbędzie się V Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Miejscy radni będą obradować w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka. W programie między innymi: uchwała dotycząca emisji obligacji komunalnych, rozpatrzenie wniosku burmistrza w sprawie ogłoszenia roku 2019 „Rokiem Zdzisława Beksińskiego”, ustalenie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz przygotowanie projektu i zasad przyznawania przez burmistrza honorowego wyróżnienia osobom, które mają duże zasługi dla Sanoka.

Porządek obrad najbliższej Sesji:

1. Otwarcie obrad.
2. Powołanie sekretarza sesji.
3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.
5. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.
6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.
7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej na rok 2019, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zmiany uchwały dot. uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zmiany uchwały dot. emisji obligacji komunalnych oraz określenia zasad ich zbywania, nabywania i wykupu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie określenia warunków udzielenia bonifikaty od opłaty jednorazowej za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie nadania nazwy nowej ulicy położonej w Dzielnicy Śródmieście miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki tej opłaty, ustalenia stawki za pojemnik o określonej pojemności oraz zwolnienia z tej opłaty, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie ogłoszenia roku 2019 „Rokiem Zdzisława Beksińskiego”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przygotowania projektu i zasad przyznawania przez Burmistrza Miasta Sanoka honorowego wyróżnienia osobom, które mają duże zasługi dla Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
15. Interpelacje.
16. Wolne wnioski i zapytania
17. Zamknięcie obrad sesji.

archiwum Esanok.pl

źródło: materiały nadesłane

24-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)