REKLAMA
REKLAMA

KONKURS! „Między łóżkami”. Wygraj bilety na teatralną, walentynkową komedię!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na spektakl „Między łóżkami”. Macie już swoje bilety? Nie? Wygrajcie je u nas! Przygotowaliśmy dwa pojedyncze zaproszenia!

spektakl teatralny „MIĘDZY ŁÓŻKAMI” – komedia

17 lutego 2019 r. godz.18.00

 

Reżyseria: Artur Barciś
Scenografia: Krzysztof Kelm
Kostiumy: Grażyna i Bartłomiej Gudejko

Występują:
Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Ankudowicz
Artur Barciś
Lesław Żurek
Radosław Pazura

„Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

 

miedzy łóżkami 580


JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „Między łóżkami”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00 14 lutego! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie do 16.00 tego samego dnia lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK

14-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)