REKLAMA
REKLAMA

Mamy to! Zawodnicy Samuraja Sanok z dwoma tytułami mistrza Polski!

SANOK / PODKARPACIE. Miłosz Baran i Adam Tutak przywieźli dwa złota z mistrzostw Polski w kickboxingu w Nowym Targu! Zawodnicy Samuraj Sanok, podopieczni Artura Szychowskiego, byli niepokonani w kategorii juniora młodszego.

 

Od kilku lat patronem medialnym klubu Samuraj Sanok jest portal:

Mistrzostwa Polski w kickboxingu w Nowym Targu zostały rozegrane w formule low kick. Klub Samuraj Sanok wysłał na zawody swoich dwóch, bardzo dobrych zawodników.

Miłosz Baran wystąpił w kategorii juniora młodszego do 67 kg. Z kolei Adam Tutak reprezentował najcięższą kategorię juniorską, czyli +81 kg.

Obaj zawodnicy wracają z mistrzostw ze złotymi medalami! To były bardzo dobre występy!

Sprawdziły się przypuszczenia Marcina Solorza, prezesa Samuraja Sanok, który przed mistrzostwami powiedział dla eSanok.pl:

Zazwyczaj unikam rozbudzania nadziei przed zawodami, ale z doświadczenia wiem, że jeśli już zawodnicy Samuraja są wysyłani na mistrzostwa, to z reguły wracają do domu z medalami.

 

Warto przypomnieć, że zawody na Podhalu były wyjątkowe z perspektywy liczby uczestników. Rzadko bowiem zdarza się, żeby do rywalizacji przystępowało ponad 350 zawodników i zawodniczek z ponad 80 klubów w Polsce. Jak podają eksperci, kickboxing jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych w kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nasi jadą walczyć na mistrzostwach Polski! Duża konkurencja (FOTO)

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

źródło: Red., Samuraj Sanok

07-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)