REKLAMA
REKLAMA

Mamy to! Zawodnicy Samuraja Sanok z dwoma tytułami mistrza Polski!

SANOK / PODKARPACIE. Miłosz Baran i Adam Tutak przywieźli dwa złota z mistrzostw Polski w kickboxingu w Nowym Targu! Zawodnicy Samuraj Sanok, podopieczni Artura Szychowskiego, byli niepokonani w kategorii juniora młodszego.

 

Od kilku lat patronem medialnym klubu Samuraj Sanok jest portal:

Mistrzostwa Polski w kickboxingu w Nowym Targu zostały rozegrane w formule low kick. Klub Samuraj Sanok wysłał na zawody swoich dwóch, bardzo dobrych zawodników.

Miłosz Baran wystąpił w kategorii juniora młodszego do 67 kg. Z kolei Adam Tutak reprezentował najcięższą kategorię juniorską, czyli +81 kg.

Obaj zawodnicy wracają z mistrzostw ze złotymi medalami! To były bardzo dobre występy!

Sprawdziły się przypuszczenia Marcina Solorza, prezesa Samuraja Sanok, który przed mistrzostwami powiedział dla eSanok.pl:

Zazwyczaj unikam rozbudzania nadziei przed zawodami, ale z doświadczenia wiem, że jeśli już zawodnicy Samuraja są wysyłani na mistrzostwa, to z reguły wracają do domu z medalami.

 

Warto przypomnieć, że zawody na Podhalu były wyjątkowe z perspektywy liczby uczestników. Rzadko bowiem zdarza się, żeby do rywalizacji przystępowało ponad 350 zawodników i zawodniczek z ponad 80 klubów w Polsce. Jak podają eksperci, kickboxing jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin sportowych w kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nasi jadą walczyć na mistrzostwach Polski! Duża konkurencja (FOTO)

NASZ PATRONAT: Duża sportowa impreza w Sanoku! Mistrzostwa Polski w K-1 Rules (VIDEO)

źródło: Red., Samuraj Sanok

07-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)