REKLAMA
REKLAMA

Młodzieżowa Rada Miasta Sanoka będzie współpracować z samorządami szkolnymi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Radni wchodzący w skład powołanej niedawno Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka obradowali w ramach III sesji. Debatowano na temat przyznawania honorowego patronatu nad wydarzeniami, przyjęto logo rady, a także wysłuchano sprawozdań przedstawicieli sanockich samorządów uczniowskich z pracy w szkołach.

4 grudnia 2019 roku przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj otworzył III posiedzenie rady oraz powitał przybyłych gości.

Kolejnym punktem obrad było sprawozdanie działań komisji i zespołów między sesjami. Następnie przeszliśmy do projektu uchwały w sprawie przyjęcia oficjalnego logo Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka, które bez problemów zostało przegłosowane.

Następnym punktem obrad był projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad i trybu nadawania patronatu honorowego dla wydarzeń, inicjatyw, projektów, fundacji, stowarzyszeń, organizacji, realizowanych dla młodzieży lub przy udziale młodzieży. Wnioski o patronat honorowy będzie można składać pisemnie osobiście do Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka lub w sposób elektroniczny na adres MRM: mrm@um.sanok.pl.

Następnym punktem obrad było przedstawienie przez przedstawicieli samorządów uczniowskich pracy w swoich szkołach oraz co wykonali i jakie mają plany na przyszłość.

W punkcie wolne wnioski i zapytania przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka poprosił o zabranie głosu przedstawiciela Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego, który bardzo ciepło odniósł się do naszej rady i oferował współpracę między Sanokiem a Rzeszowem.

Na sesji nie było żadnych wniosków ani pytań dlatego przewodniczący zamknął III sesje Młodzieżowej Rady Miasta i podziękował wszystkim za obecność.

Nowe logo Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka

– Myślę, że współpraca z Samorządami Szkolnymi poszczególnych szkół w naszym mieście będzie dobra i będziemy siebie wspierać i sobie pomagać dla dobra młodzieży, którą reprezentujemy. Liczymy także na udaną współpracę z Młodzieżowym Sejmikiem Województwa Podkarpackiego dla Sanoka. Jesteśmy zawsze blisko spraw młodych i chcemy realizować zadania, które stawia przed nami współczesny świat. Dlatego jeśli ktokolwiek będzie miał problem lub sprawę do nas, prosimy o kontakt, a każdy zostanie wysłuchany i miarę naszych możliwości spróbujemy pomóc – powiedział Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka Grzegorz Nogaj.

 

 

źródło: materiały nadesłane

05-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)