REKLAMA
REKLAMA

Nowa drużyna seniorów w Sanoku? W czwartek spotkanie organizacyjne

SANOK / PODKARPACIE. Gospodarze Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji w Sanoku przygotowują nowy projekt związany z uruchomieniem drużyny seniorów, którzy od przyszłego sezonu mieliby rozpocząć zmagania od rozgrywek klasy B. W najbliższy czwartek odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Pierwsze spotkanie dotyczące nowej drużyny WIKI Sanok – czwartek 27 czerwca o godzinie 19:00. Stadion WIKI ul. Stróżowska 19. Zapraszamy chętnych do gry – czytamy w komunikacie.

Po wielu przemyśleniach informujemy, że od sezonu 2019/2020 WIKI Sport Centrum Sanok przystąpi do rozgrywek, rozpoczynając od klasy B – mówił Jerzy Domaradzki ogłaszając start nowego projektu. – Chętnych do gry i treningów na naszym obiekcie zapraszamy do kontaktu. Proszę o poważne oferty. Chcący grać za wynagrodzenie, mogą temat pominąć. Oferujemy bazę treningowa, pełne zaplecze, kiełbasę po meczu i coś jeszcze. Cel to miłe spędzenie wolnego czasu oraz oczywiście wygrana w każdym meczu.

W zakończonym niedawno sezonie w klasie B z naszego regionu występuje 11 drużyn po wycofaniu się z rozgrywek Victorii II Pakoszówka. O punkty walczyły między innymi: Górnik Strachocina, LKS Płowce/Stróże Małe, Pogórze Srogów Górny, Orkan Markowce czy ULKS Czerteż.

źródło: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku

25-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)