REKLAMA
REKLAMA

Nowa drużyna seniorów w Sanoku? W czwartek spotkanie organizacyjne

SANOK / PODKARPACIE. Gospodarze Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji w Sanoku przygotowują nowy projekt związany z uruchomieniem drużyny seniorów, którzy od przyszłego sezonu mieliby rozpocząć zmagania od rozgrywek klasy B. W najbliższy czwartek odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Pierwsze spotkanie dotyczące nowej drużyny WIKI Sanok – czwartek 27 czerwca o godzinie 19:00. Stadion WIKI ul. Stróżowska 19. Zapraszamy chętnych do gry – czytamy w komunikacie.

Po wielu przemyśleniach informujemy, że od sezonu 2019/2020 WIKI Sport Centrum Sanok przystąpi do rozgrywek, rozpoczynając od klasy B – mówił Jerzy Domaradzki ogłaszając start nowego projektu. – Chętnych do gry i treningów na naszym obiekcie zapraszamy do kontaktu. Proszę o poważne oferty. Chcący grać za wynagrodzenie, mogą temat pominąć. Oferujemy bazę treningowa, pełne zaplecze, kiełbasę po meczu i coś jeszcze. Cel to miłe spędzenie wolnego czasu oraz oczywiście wygrana w każdym meczu.

W zakończonym niedawno sezonie w klasie B z naszego regionu występuje 11 drużyn po wycofaniu się z rozgrywek Victorii II Pakoszówka. O punkty walczyły między innymi: Górnik Strachocina, LKS Płowce/Stróże Małe, Pogórze Srogów Górny, Orkan Markowce czy ULKS Czerteż.

źródło: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku

25-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)