REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA SANOKA: Uwaga! Bardzo duże utrudnienia w ruchu!

SANOK / PODKARPACIE. Uwaga kierowcy! Będą duże utrudnienia na budowie obwodnicy Sanoka, na wjeździe do miasta od strony Krosna i Rzeszowa. Jadąc ta trasą zaplanujmy nawet kilkadziesiąt minut więcej w czasie przejazdu!

Informuję, że w dniach 22-23 i 25-26 listopada 2019 r. (piątek, sobota, poniedziałek, wtorek) planowane są prace związane z wykonywaniem nawierzchni oraz krawężników na jezdni południowej ronda nr 1 (skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 z drogą wojewódzką DW886 kierunek Rzeszów). Zmiana polegać będzie na czasowym przełożeniu wszystkich relacji na jezdnię północną ronda, ręczne kierowanie ruchem na wszystkich wlotach, czasowe zamykanie poszczególnych relacji lub całego skrzyżowania. Prace będą wiązały się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu dla wszystkich kierunków. Prosimy przewidzieć planując podróż, że w godzinach szczytu (7-9, 14-17) czas przejazdu przez skrzyżowanie może wydłużyć się o kilkadziesiąt minut. Etap ten jest niezbędny do zakończenia przebudowy skrzyżowania – mówi Damian Delikat, zastępca dyrektora kontraktu MAX BÖGL Polska.

Jak dodaje Damian Delikat, kierowców prosi się o wyrozumiałość i cierpliwość, zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

 

materiały nadesłane

21-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)