REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA: Za dwa dni pojedziemy po nowym rondzie na Lipińskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 29 czerwca na rondzie budowanym przy ul. Lipińskiego w Sanoku zostanie zorganizowanych ruch relacji Sanok-Lesko. W drugą stronę nadal pojedziemy po objeździe. Z kolei na 31 sierpnia planowane jest zakończenie kolejnego etapu prac w tym miejscu i „puszczenie” ruchu od Leska do Sanoka.

Po naszej interwencji związanej z pogarszającym się stanem płyt na objeździe przy ul. Lipińskiego, w GDDKiA pytamy o kolejne działania, które mogłyby poprawić komfort przejazdu. Przypomnijmy, że obok trwa budowa ronda Łany w ramach ogromnej inwestycji, jaką jest powstająca obwodnica Sanoka.

Krótko po naszej wizycie i zobrazowaniu Czytelnikom sytuacji na objeździe, drogowcy poprawili stan nawierzchni wysypując na płyty destrukt asfaltowy. Na 29 czerwca planowany jest kolejny remont betonowych elementów przejazdu. Uszkodzone płyty mają być na bieżąco wymienia. Również na 29 czerwca planowane jest otwarcie ruchu samochodowego już na samym rondzie. Po nowym trakcie będzie można przejechać jadąc z Sanoka w kierunku Zagórza i Leska. W drugą stronę trzeba będzie kierować się na objazd. Taka sytuacja potrwa do 31 sierpnia.

Objazd będzie funkcjonował do 31 sierpnia br. Do tego czasu planowane jest przeniesienie relacji Lesko – Sanok na rondo. Data zależna jest jednak od warunków atmosferycznych w lipcu i sierpniu – mówi nam Bartosz Wysocki z GDDKiA, oddział w Rzeszowie.

Interwencje w sprawie uciążliwego objazdu i niebezpieczeństw z tym związanych opisywaliśmy tutaj: SANOK: Jadą na czołówkę! Płyty w coraz gorszym stanie (FILM, ZDJĘCIA) i tutaj: NASZA INTERWENCJA: Drogowcy poprawili stan objazdu (ZDJĘCIA).

Aktualna sytuacja na rondzie nr 3 (Łany)

Ruch drogowy na ul. Lipińskiego przy budowanym rondzie przed interwencją Esanok.pl

Ruch drogowy na ul. Lipińskiego przy budowanym rondzie po interwencji Esanok.pl

Ruch drogowy na objeździe przed interwencją Esanok.pl

26-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)