REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Czołowe zderzenie osobówek. 1 osoba nie żyje (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj między Ryszkową Wolą, a Zapałowem na Podkarpaciu. W wyniku zderzeniu renaulta z volkswagenem, śmierć poniosła 84-letnia pasażerka passata. Cztery osoby z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 14, między miejscowościami Ryszkowa Wola, a Zapałowem, w powiecie jarosławskim, na drodze wojewódzkiej 865. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca renaultem, 25-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, jadąc od Ryszkowej Woli w kierunku Zapałowa, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do czołowego zderzyła z volkswagenem.

W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej reanimacji, 84-letnia pasażerka volkswagena zmarła. Kierujący volkswagenem 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 25-letni pasażer tego pojazdu, zostali przewiezieni do szpitala. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiły także kierująca renault oraz 19-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, pasażerka tego pojazdu.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Sporządzili stosowną dokumentację, która pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Jarosław

Nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego w kierunku miejscowości Zapałów na drodze wojewódzkiej nr 865 . Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu KPP – relacjonują na swoim profilu Facebook strażacy ochotnicy z OSP Laszki.

Siły i środki:
OSP KSRG Laszki:
-439[R]14 GBA Star Man 14.227
OSP KSRG Wiązownica:
-439[R]22 GBA Iveco Magirus
OSP Zapałów:
-437[R]96 GBM
JRG PSP Jarosław:
-431[R]22 SRT Man TGM 13.290
-431[R]26 GCBA 5/40 Renault Kerex
-431[R]90 SLRr SsangYong Rexton
3xZespół Ratownictwa Medycznego
2xPolicja

foto: OSP Laszki / Facebook.com

24-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)