REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijana uszkodziła samochód na parkingu. Zatrzymali ją świadkowie

TRZEŚNIÓW / PODKARPACIE. 2,5 promila miała kobieta, która kierowała fordem. Dodatkowo 38-latka, zajeżdżając na parking przy jednym ze sklepów w Trześniowie, uszkodziła zaparkowanego tam citroena. Świadkowie zdarzenia uniemożliwili kobiecie dalszą jazdę i powiadomili policję.

Wczoraj przed godz. 16, dyżurny brzozowskiej komendy wysłał do Trześniowa partol ruchu drogowego, gdzie według zgłoszenia fordem miała jeździć nietrzeźwa kierująca. W czasie dojazdu na miejsce funkcjonariusze otrzymali od dyżurnego kojoną informację, że kierująca fordem spowodowała kolizję na parkingu w Trześniowie, gdzie została ujęta przez świadków.

Funkcjonariusze zastali tam właścicielkę uszkodzonego citroena, która oświadczyła, że w chwili gdy doszło do kolizji, przebywała z rodziną w sklepie na zakupach. Dopiero po powrocie do swojego samochodu zauważyła, że jest uszkodzony. Wtedy również podszedł do niej mężczyzna, który opowiedział co się stało i przekazał jej kluczyki do forda. Oświadczył, że zawiadomił o wszystkim już policję, ale nie może czekać na jej przyjazd, podał swoje dane i odjechał.

Kierującą fordem okazała się 38-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Policjanci sprawdzili jej trzeźwość na alkomacie. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie kobiety.

Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz 38-latka odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i uszkodzenie citroena przed sądem.

 

KPP Brzozów

29-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)