REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Policjant na wolnym zatrzymał poszukiwanego mężczyznę

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki policjant w czasie wolnym od służby, zauważył osobę poszukiwaną przez zakład karny. Mężczyzna nie powrócił w terminie z przepustki. 33-latek został zatrzymany i przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odsiaduje wyrok.

W sobotę około południa policjant wydziału kryminalnego, w czasie wolnym od służby, robiąc zakupy, zauważył mieszkańca powiatu sanockiego. Według wiedzy funkcjonariusza, mężczyzna powinien obecnie odbywać karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Policjant skontaktował się z dyżurnym. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 33-latek przebywał na przepustce, jednak nie powrócił do zakładu karnego w określonym terminie. Funkcjonariusz ujął poszukiwanego mężczyznę i czekał na przyjazd patrolu.

Zatrzymanego przewieziono do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie ma odsiadywać karę pozbawienia wolności za włamania i kradzieże.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie ilustracyjne

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)