REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Policjant na wolnym zatrzymał poszukiwanego mężczyznę

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki policjant w czasie wolnym od służby, zauważył osobę poszukiwaną przez zakład karny. Mężczyzna nie powrócił w terminie z przepustki. 33-latek został zatrzymany i przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odsiaduje wyrok.

W sobotę około południa policjant wydziału kryminalnego, w czasie wolnym od służby, robiąc zakupy, zauważył mieszkańca powiatu sanockiego. Według wiedzy funkcjonariusza, mężczyzna powinien obecnie odbywać karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Policjant skontaktował się z dyżurnym. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 33-latek przebywał na przepustce, jednak nie powrócił do zakładu karnego w określonym terminie. Funkcjonariusz ujął poszukiwanego mężczyznę i czekał na przyjazd patrolu.

Zatrzymanego przewieziono do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie ma odsiadywać karę pozbawienia wolności za włamania i kradzieże.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie ilustracyjne

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)