REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Garnki, odzież, plecak i materiały budowlane. To znaleziono w śmieciach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzięki sprawnej interwencji pracowników SPGK, szybko usunięto 15 worków ze śmieciami wrzuconymi do dopływu Potoku Płowieckiego. Worki były ciężkie od zebranej w środku wody, pękały podczas ich podnoszenia. W środku znajdowały się między innymi garnki, odzież, plecak i materiały budowlane.

Tomasz Sokołowski

Z prośbą o interwencję w tej sprawie zwrócił się do nas jeden z Internautów. Pisaliśmy o tym dzisiaj rano, tutaj: INTERWENCJA: Kilkanaście worków śmieci w dopływie Potoku Płowieckiego (ZDJĘCIA).

Nasz Czytelnik mówił miedzy innymi: – W dniu 20.09.2019 około godziny 16:30 zaobserwowałem porzucone, wypełnione plastikowe worki w kolorze czarnym w szacunkowej ilości 12 sztuk znajdujące się w dopływie potoku płowieckiego. Bardzo zbulwersował mnie ten widok i dlatego przesyłam zdjęcia. Zdarzenie porzucenia worków musiało mieć miejsce pomiędzy 18.09.2019 (środa), a 20.09.2019 (piątek).

Faktycznie, pomiędzy ul. Szczudliki a ul. Śniegową, w rowie melioracyjnym leżało 15 zawiązanych worków ze śmieciami. Po godzinie 10:00 na miejscu pojawili się pracownicy Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w celu uprzątnięcia odpadów. Worki były ciężkie od wody, która wdarła się do środka. Rozrywały się i wypadały z nich przedmioty codziennego użytku. Były garnki, mnóstwo odzieży, plecak czy materiały budowlane.

Czy jest możliwość namierzenia osób, które podrzucają śmieci w tamtym rejonie? Pytania w sprawie monitoringu znajdującego się w okolicy prześlemy do magistratu i Straży Miejskiej.

23-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)