REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

Ostatnie testy na basenach zewnętrznych. Wkrótce otwarcie! (FILM, ZDJĘCIA)

Ostatnie testy na basenach zewnętrznych. Wkrótce otwarcie! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą środę 19 czerwca odbędzie się otwarcie basenów zewnętrznych w Sanoku. Aktualnie trwają ostatnie testy i przygotowania do uruchomienia tej długo oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji. W dniach 19-21 czerwca korzystanie z kompleksu będzie bezpłatne. Zapraszamy do obejrzenia najświeższych zdjęć i video.

Na 19 czerwca zaplanowano otwarcie basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Publikujemy zdjęcia z terenu otwartej pływalni. Na gości będzie czekać szereg atrakcji. Nie zabraknie ich zarówno dla najmłodszych jak i starszych.

Otwarcie basenów zewnętrznych nastąpi 19 czerwca. Od tego dnia, aż do 31 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 19:00 będzie można korzystać z efektownego kompleksu.

Strefa letnia Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku to m. in.: basen rekreacyjny wyposażony w urządzenia wodne takie jak: kaskady, ławeczki rekreacyjne, masaże; basen sportowy, trójtorowy o długości 25 m i głębokości wody 120-180 cm; wodny plac zabaw; boiska do piłki plażowej, zjeżdżalnia rodzinna – 3 tory ze strefą bezpiecznego hamowania w basenie rekreacyjnym; zjeżdżalnia rynnowa o długości 65 m; siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły związane z cennikiem są dopinane, wiemy natomiast, że całodzienna wejściówka normalna kosztować będzie 14 zł. Ulgowa 10 zł. Respektowana będzie Sanocka Karta Dużej Rodziny i Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Na wielkie otwarcie miasto i MOSiR przygotują atrakcyjną promocję.

Sanoczanie długo czekali na odkrytą pływalnię, więc niejako w nagrodę za to oczekiwanie, od popołudnia 19 czerwca do 21 czerwca, wejście na baseny zewnętrzne jest bezpłatne. Tym samym wpisujemy te dni w kalendarz Dni Sanoka, których organizacja w tym roku po raz pierwszy będzie inna, niż dotychczas – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Sanoka.

źródło (film, zdjęcia): Urząd Miasta Sanoka

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

16-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)