REKLAMA
REKLAMA

SERCE JULKA: Zmobilizowany cały Sanok! Walka trwa! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas minionego weekendu cały Sanok mobilizował siły, aby wesprzeć malutkiego Julka i zebrać jak największą kwotę pieniędzy, potrzebnych na operację serduszka. Kwestowano w Galerii Sanok, podczas charytatywnego biegu, czy po mszach świętych u oo. Franciszkanów.

Kwota, jaka potrzebna jest, aby wykonać operację, przyprawia o zawrót głowy. Naprawienie serduszka w Stanach Zjednoczonych będzie kosztowało około 1,7 mln złotych! Nie wspominając o kosztach pobytu już na miejscu.

W akcję zbierania środków dla małego sanoczanina zaangażowali się i mali i duzi. Zbiórki do puszek, akcje w centrach handlowych, aukcje, biegi charytatywne i wiele innych. 

Kochani, mamy nowe informacje z kliniki w Stanford! Jeśli będziemy w stanie zapłacić 350 tys. dolarów, czyli ponad 1 300 000 zł, dr Hanley wyznaczy termin operacji! Wciąż jeszcze wiele nam brakuje do tej kwoty. Czas ucieka, a stan Julka pogarsza się, dlatego tak ważne jest, żeby operacja odbyła się jak najszybciej. Nie wiemy, ile jeszcze może  jego serduszko… Pół serca Julka to wciąż za mało, by przeżyć. Prosimy, pomóż nam ratować naszego synka! – piszą rodzice Julka na stronie siepomaga.pl, gdzie zbierane są środki dla malucha.

Obecnie stan internetowej zbiórki to około 1,14 mln złotych, kwota ta cały czas rośnie, ale do sumy, która pozwoli na kolejne kroki, jeszcze sporo brakuje.

Liczy się każda złotówka, a czas pędzi nieubłaganie!

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

Tłumy na biegu charytatywnym dla małego Julka

foto: MOSiR Sanok

 

 

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

Tak było w Galerii Sanok w sobotę 9 marca

 

 

11-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)