REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: 300 tys. złotych na nowe łóżka na intensywnej terapii (FOTO)

RZESZÓW / SANOK. 7 października br. w trakcie trwającego w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa Kongresie 590, miało miejsce ważne wydarzenie dla sanockiego szpitala.

 

W tym dniu podpisana została umowa pomiędzy fundacją Agencji Rozwoju Przemysłu w Warszawie i fundacją Lotos z siedzibą w Gdańsku, a szpitalem powiatowym w Sanoku. Dzięki podpisanej umowie szpital w Sanoku otrzymał dofinansowanie w wysokości 300 tysięcy złotych, za które zostanie zakupionych sześć nowych, specjalistycznych łóżek na oddział intensywnej terapii.

Jest to niezwykle ważna i nagląca pomoc, która pozwoli w dużym wymiarze unowocześnić jeden z ważniejszych oddziałów szpitala, a przez to podniesie poziom leczenia pacjentów będących w stanach bezpośredniego zagrożenia życia.

W imieniu szpitala umowę podpisał Wiesław Gucwa, ordynator intensywnej terapii, razem z Marzeną Wacławską – starszą pielęgniarką z tego oddziału, która była inicjatorką tego wsparcia.

 

materiały nadesłane

08-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)