REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: 300 tys. złotych na nowe łóżka na intensywnej terapii (FOTO)

RZESZÓW / SANOK. 7 października br. w trakcie trwającego w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa Kongresie 590, miało miejsce ważne wydarzenie dla sanockiego szpitala.

 

W tym dniu podpisana została umowa pomiędzy fundacją Agencji Rozwoju Przemysłu w Warszawie i fundacją Lotos z siedzibą w Gdańsku, a szpitalem powiatowym w Sanoku. Dzięki podpisanej umowie szpital w Sanoku otrzymał dofinansowanie w wysokości 300 tysięcy złotych, za które zostanie zakupionych sześć nowych, specjalistycznych łóżek na oddział intensywnej terapii.

Jest to niezwykle ważna i nagląca pomoc, która pozwoli w dużym wymiarze unowocześnić jeden z ważniejszych oddziałów szpitala, a przez to podniesie poziom leczenia pacjentów będących w stanach bezpośredniego zagrożenia życia.

W imieniu szpitala umowę podpisał Wiesław Gucwa, ordynator intensywnej terapii, razem z Marzeną Wacławską – starszą pielęgniarką z tego oddziału, która była inicjatorką tego wsparcia.

 

materiały nadesłane

08-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)