REKLAMA
REKLAMA

UWAGA: Fałszywe zbiórki dla Julka! Oszuści wykorzystują chorobę małego sanoczanina

SANOK / PODKARPACIE. W sieci pojawiły się fałszywe zbiórki na rzecz Julka Świdurskiego z Sanoka. Chłopczyk ma chore serduszko, ludzie dobrej woli mobilizują się, aby uzbierać 1,7 mln złotych i pozwolić mu na lepsze funkcjonowanie. Niestety, wśród milionów wielkich serc pojawili się tacy, którzy na chorobie chłopca próbują się wzbogacić.

  

Uwaga na oszustów! W sieci po raz drugi już pojawiła się fałszywa zbiórka na Julka! Ktoś kopiuje tekst z siepomaga.pl i nasze zdjęcia z FB i zakłada nieautoryzowane zbiorki na 1,7 mln zł, podpisując się „rodzice Julka”. Co trzeba mieć w głowie żeby robic cos takiego? Wykorzystując nas i nasze chore dziecko chce się dorobić? – piszą rodzice chłopca na facebookowym profilu Julek- nasze waleczne serce.

Wszystkie zbiórki, które prowadzimy są podawane na tej stronie, a główna zbiórka to ta na siepomaga.pl/julek. Każda inna to po prostu przestępstwo, które będzie zgłaszane i będą z tego tytułu wyciągane konsekwencje prawne – dodają rodzice 2-latka.

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

Na głównym koncie Julka jest już ponad 1,27 mln złotych! Do wyznaczenia terminu operacji brakuje niespełna 30 tys. złotych!

OTO LISTA FUNDACJI WSPOMAGAJĄCYCH JULKA, W KTÓRYCH TRWAJĄ ZBIÓRKI na terenie Polski:

– Fundacja Siepomaga
– Fundacja Czas Nadziei
– Fundacja Serce Dziecka
– Fundacja Koniczynka
– Fundacja Stonoga
– Stowarzyszenie Dziecięce Skrzydła

Ponadto warto dodać, że trwa również zbiórka na zrzutka.pl, na pokrycie tzw. kosztów około operacyjnych. Pieniądze te są konieczne, aby mały Julek i jego rodzina mogli wyjechać do USA i tam mieszkać przez jakiś czas, by chłopiec mógł wrócić do zdrowia.

 

LINK DO ZBIÓRKI NA ZRZUTKA.PL – KLIKNIJ

 

foto: Julek – nasze waleczne serce/FB

18-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)