REKLAMA
REKLAMA

UWAGA: Fałszywe zbiórki dla Julka! Oszuści wykorzystują chorobę małego sanoczanina

SANOK / PODKARPACIE. W sieci pojawiły się fałszywe zbiórki na rzecz Julka Świdurskiego z Sanoka. Chłopczyk ma chore serduszko, ludzie dobrej woli mobilizują się, aby uzbierać 1,7 mln złotych i pozwolić mu na lepsze funkcjonowanie. Niestety, wśród milionów wielkich serc pojawili się tacy, którzy na chorobie chłopca próbują się wzbogacić.

  

Uwaga na oszustów! W sieci po raz drugi już pojawiła się fałszywa zbiórka na Julka! Ktoś kopiuje tekst z siepomaga.pl i nasze zdjęcia z FB i zakłada nieautoryzowane zbiorki na 1,7 mln zł, podpisując się „rodzice Julka”. Co trzeba mieć w głowie żeby robic cos takiego? Wykorzystując nas i nasze chore dziecko chce się dorobić? – piszą rodzice chłopca na facebookowym profilu Julek- nasze waleczne serce.

Wszystkie zbiórki, które prowadzimy są podawane na tej stronie, a główna zbiórka to ta na siepomaga.pl/julek. Każda inna to po prostu przestępstwo, które będzie zgłaszane i będą z tego tytułu wyciągane konsekwencje prawne – dodają rodzice 2-latka.

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

Na głównym koncie Julka jest już ponad 1,27 mln złotych! Do wyznaczenia terminu operacji brakuje niespełna 30 tys. złotych!

OTO LISTA FUNDACJI WSPOMAGAJĄCYCH JULKA, W KTÓRYCH TRWAJĄ ZBIÓRKI na terenie Polski:

– Fundacja Siepomaga
– Fundacja Czas Nadziei
– Fundacja Serce Dziecka
– Fundacja Koniczynka
– Fundacja Stonoga
– Stowarzyszenie Dziecięce Skrzydła

Ponadto warto dodać, że trwa również zbiórka na zrzutka.pl, na pokrycie tzw. kosztów około operacyjnych. Pieniądze te są konieczne, aby mały Julek i jego rodzina mogli wyjechać do USA i tam mieszkać przez jakiś czas, by chłopiec mógł wrócić do zdrowia.

 

LINK DO ZBIÓRKI NA ZRZUTKA.PL – KLIKNIJ

 

foto: Julek – nasze waleczne serce/FB

18-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)