REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Ostra jak brzytwa blacha przy ruchliwym skrzyżowaniu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Czytelnik Esanok.pl zaalarmował nas o sytuacji przy ruchliwym skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Sadową w Sanoku. Od co najmniej kilku dni, w odległości około 3 m od jezdni, leżą blaszane arkusze ze zniszczonej gabloty z ogłoszeniami. – Czy dopiero musi się coś stać, żeby ktoś to uprzątnął? – mówi z nieukrywaną irytacją Internauta.

Sprawdziliśmy i ten sygnał naszych Czytelników. Faktycznie, przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Sadową w najliczniejszej dzielnicy Sanoka – Wójtostwie, stoi zniszczona gablota z ogłoszeniami, a raczej to, co z niej zostało.

Z ramy gabloty wypadły dwa duże blaszane arkusze zakończone ostrymi krawędziami. Jedna leży na trawie, druga-pogięta, zwisa z zamontowanej instalacji.

Ostatnio mamy wietrzne dni. Tylko czekać, aż silniejszy podmuch porwie blachę na jezdnię. Może dojść do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Czy dopiero musi się coś stać, żeby ktoś to uprzątnął? – zastanawia się autor zgłoszenia.

Zdjęcia wykonane dzisiaj około 12:30

31-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)