REKLAMA
REKLAMA

Pożar na Kiczurach. Mężczyzna z oparzeniami 2 stopnia. Straty na 200 tys. zł (NOWE INFORMACJE)

SANOK / PODKARPACIE. Mężczyzna z oparzeniami czoła 2 stopnia został przewieziony do szpitala w wyniku wybuchu wczorajszego pożaru w stolarni na Kiczurach. Straty oszacowano na około 200 tys. złotych.

Pożar wybuchł wczoraj około godziny 16:00 w stolarni przy ul. Kiczury w Sanoku, zlokalizowanej w odległości 10 metrów od zamieszkałego domu.

Ogień szybko ogarnął materiały stolarskie znajdujące się w środku. Z pożarem walczyło sześć zastępów straży pożarnej: 3 zastępy z PSP Sanok oraz OSP KSRG Olchowce, OSP KSRG Kostarowce i OSP KSRG Niebieszczany.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia podano prądy w natarciu na palący się obiekt i w obronie w celu niedopuszczenia do rozprzestrzenienia się na sąsiednie zabudowania. Podczas działań konieczne było wykonanie niezbędnych prac rozbiórkowych. Ze względu na silne zadymienie strażacy pracowali w sprzęcie ochrony układu oddechowego. Działania gaśnicze trwały blisko 1,5 godziny – relacjonują strażacy z KP PSP w Sanoku.

Jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna z oparzeniami czoła 2 stopnia został przewieziony do szpitala.

Straty wstępnie oszacowano na około 200 tys. zł – przekazuje nam mł. kpt. Anna Kozłowska, Oficer Prasowy KP PSP w Sanoku.

foto: Krzysztof Adamczyk, KP PSP Sanok

O ZDARZENIU INFORMOWALIŚMY TUTAJ:

Pożar na Kiczurach! Akcja strażaków (VIDEO, ZDJĘCIA)

źródło: Red., KP PSP Sanok (Paweł Giba, KP PSP Sanok)

23-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)