REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 11-letni Julia potrzebuje pomocy!

SANOK / PODKARPACIE. Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu 11 letniej Julii Korneckiej z Sanoka. Podczas porodu Julii doszło do ostrego niedotlenienia. Dziewczynka urodziła się z zespołem wad i porażeniem kończyn.

Julią opiekuje się mama Marlena. To dzielna kobieta. Bohaterka, która porzuciła własne plany i marzenia. Zrezygnowała z całego swojego życia, bo całym jej światem stała się niepełnosprawna córka. Każdego dnia Pani Marlena zmaga się ze skomplikowaną i trudną opieka nad coraz cięższą Julią. Dowozi ją na rehabilitację i prawie nieustannie do przeróżnych lekarzy specjalistów.

– Julka jest podopieczną naszej Fundacji już od kilku lat. Dotychczas dawaliśmy radę wspierać zmagania dzielnej Pani Marleny poprzez zbiórkę nakrętek i różne mniejsze zbiórki pieniężne. Niestety czas pandemii uniemożliwił nam większość dotychczas realizowanych działań charytatywnych. Więcej nie damy rady bez Państwa pomocy, o którą prosimy wszystkich ludzi wrażliwych serc – mówi Rafał Jasiński, prezes Fundacji.

Ponieważ Julka zmaga się z padaczką lekooporną, po wielu latach leczenia należało wprowadzić dietę ketogenną. Jest to metoda, która nie tylko znacznie może podnieść komfort funkcjonowania jej mamy, ale przede wszystkim jest konieczna w jej stanie zdrowia. Julka będzie musiała stosować tę dietę już do końca życia.

Drodzy Państwo!

W imieniu Julii i jej mamy prosimy o pomoc. Preparaty diety ketogennej są bardzo kosztowne. Pani Marlena utrzymuje się jedynie z zasiłków pielęgnacyjnych, poświęcając się całkowicie córce, która potrzebuje opieki 24 godziny na dobę.

Koszt samego żywienia to blisko 3 tys. zł miesięcznie. Dodatkowo koszty leczenia dojazdów i codziennego życia są nie do osiągnięcia samodzielnie przez Panią Marlenę.

Każda wpłata na subkonto Julii będzie ważnym gestem, który pomoże myśleć bohaterskiej matce o przeżyciu kolejnego miesiąca…

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.
Nr subkonta Julii:
25 8642 1184 2018 0037 4228 0015
(tytuł wpłaty dowolny)

materiały nadesłane

15-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)