REKLAMA
REKLAMA

Śmierć dziewczynki na drodze w Porażu. „Brutalna i rozmyślna egzekucja” (VIDEO, ZDJĘCIA)

Śmierć dziewczynki na drodze w Porażu. „Brutalna i rozmyślna egzekucja” (VIDEO, ZDJĘCIA)

PORAŻ / PODKARPACIE. Dzisiaj najbliższa rodzina, przyjaciele, a także sąsiedzi pożegnali 14-letnią Dominikę, która w ubiegłą sobotę zginęła pod kołami rozpędzonego samochodu, kierowanego przez 40-latka, który w organizmie miał blisko promil alkoholu. – Coraz więcej osób w naszym kraju definiuje takie zdarzenia jak to w Porażu, jako brutalną, rozmyślną egzekucję, gdzie samochód jest jak narzędzie zbrodni – mówi przed naszą kamerą Jerzy Zuba, radny powiatowy i mieszkaniec gminy Zagórz.

W minioną sobotę 13 czerwca, na ul. Karpackiej w Porażu w gminie Zagórz doszło do tragicznego wypadku, w którym kierowca osobowego audi potrącił dwie 14-latki, mieszkanki tej miejscowości. Jedna z poszkodowanych zmarła, drugą w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Kierowca uciekł, ale niedługo potem został zatrzymany. To 40-letni mieszkaniec powiatu leskiego Tomasz T. Pobrano mu krew do badań, sprawdzono stan trzeźwości. Okazało się, że miał blisko promil alkoholu w organizmie.

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Sanoku rozpatrzył wniosek prokuratury i zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Kierowca audi, które wjechało w dwie dziewczynki usłyszał zarzuty. Dotyczą spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenia pomocy poszkodowanym i kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. W świetle postawionych zarzutów, najsurowsza kara, jaka może spotkać kierowcę audi to 12 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj w Porażu odbył się pogrzeb dziewczynki.

ZDJĘCIA SAMOCHODU, KTÓRY WJECHAŁ W NASTOLATKI

foto (3): archiwum KPP Sanok

ZDJĘCIA WYKONANE DZIEŃ PO WYPADKU

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tragedia w Porażu. Relacja osoby, która reanimowała dziewczynkę (VIDEO, ZDJĘCIA)

 

PORAŻ: Kierowca aresztowany na trzy miesiące. ZDJĘCIA SAMOCHODU

PORAŻ: Kierowcy, który śmiertelnie potrącił nastolatkę grozi 12 lat więzienia

AKTUALIZACJA/ PORAŻ: Nie żyje 14-latka potrącona przez samochód! (ZDJĘCIA)

Mężczyzna, który potrącił nastolatki był pod wpływem alkoholu

foto nagłówek: grafika poglądowa

21-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)