REKLAMA
REKLAMA

Ze Śląska kamperem na ryby do Hłomczy (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Strażnicy z patrolu SSR w Sanoku podczas prowadzonych czynności zauważyli mężczyznę który dokonywał połowu ryb na łowisku PZW w Hłomczy. Mężczyzna przyjechał kamperem na ryby i zamierzał zostać kilka dni, kiedy zwrócono mu uwagę by zaprzestał połowu i odjechał , zlekceważył strażników, twierdząc, że chroni go konstytucja.

Na miejsce wezwano patrol Państwowej Straży Rybackiej, który był w pobliżu. Niestety ich polecenie, by opuścił łowisko też zlekceważył. Pojawił się zatem patrol policji, W tej sytuacji funkcjonariusze skierują do sądu wniosek o jego ukaranie.

Przypominamy, że od kilku dni w związku z epidemią koronawirusa obowiązuje zakaz wchodzenia do parków, zamknięto też skwery, place zabaw, a także nadmorskie i nadrzeczne plaże. Zgodnie z zarządzeniem władz wychodzić można tylko do pracy oraz na zakupy, a wszelkie spacery należy ograniczyć do minimum. Nie wolno też chodzić w grupach, ograniczono też liczbę pasażerów w środkach komunikacji publicznej. Te obostrzenia mają ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Za ich złamanie grozi grzywna do 30 tys. zł.

źródło: Społeczna Straż Rybacka w Sanoku

05-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)