REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Miał przy sobie nóż. Krzyczał, że popełni samobójstwo

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Mężczyzna miał przy sobie nóż i krzyczał, że chce popełnić samobójstwo. Pomimo realnego zagrożenia, dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy SG 40-latek nie poniósł żadnego uszczerbku na zdrowiu.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (30 marca) w rejonie dworca PKS w Ustrzykach Dolnych. Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Krościenku realizowali tam zadania związanie z przeciwdziałaniem nielegalnej imigracji. W pewnym momencie patrol otrzymał sygnał, że na pobliskim przystanku ktoś zamierza targnąć się swoje życie.

Mundurowi natychmiast podjęli interwencję wobec 40-letniego mężczyzny, który posiadał nóż i wykazywał autoagresywne zamiary. W dynamicznej akcji mundurowi odebrali mu niebezpieczne narzędzie, a następnie obezwładnili. Na miejsce przyjechała karetka oraz policjanci, którzy przejęli sprawę. Badanie wykazało obecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

Poza ewentualnym bólem głowy kolejnego dnia po spożytych trunkach, mężczyzna nie poniósł uszczerbku na zdrowiu. Jak się okazało, po wytrzeźwieniu był wdzięczny mundurowym za zdecydowaną interwencję.

Zdjęcie poglądowe

BiOSG

01-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)