REKLAMA
REKLAMA

GMINA BUKOWSKO: Życie na emeryturze nie jest nudne!

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. Powiadają, że życie na emeryturze jest nudne. Widząc, w jakim szybkim tempie rozwija się Klub Senior+ w Tokarni i jak aktywni są seniorzy, stwierdzenie to przechodzi do historii.

1 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji w poniedziałek, 3 października 2021 r. seniorzy z Klubu Senior+ w Tokarni wraz z opiekunami oraz zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu. Zaproszenie na uroczystość przyjęli: wójt Gminy Bukowsko Marek Bańkowski, sekretarz gminy Diana Błażejowska, skarbnik gminy Urszula Rakoczy i dyrektor CUS Ewa Sieradzka. Swoich podopiecznych odwiedziła także była kierownik GOPS w Bukowsku Dorota Brejta.

Na scenie zaprezentowali się seniorzy w pełnym humoru przedstawieniu, przygotowanym przy wsparciu  Roksany Rakoczy. Było bardzo emocjonująco i twórczo. Uczestnicy spotkania mile spędzili czas przy posiłku i wspólnych rozmowach oraz bardzo aktywnie przy muzyce i tańcach. Nie zabrakło życzeń, upominków oraz ciepłych słów, które jeszcze bardziej motywują do działania.

Seniorom życzymy dużo zdrowia, samych słonecznych dni i realizacji tych niespełnionych marzeń.

Składamy podziękowania Pani Roksanie Rakoczy za opiekę nad programem artystycznym, a także wszystkim pracownikom Centrum Usług Społecznych zaangażowanym w uroczystość.

źródło: UG Bukowsko

08-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)