REKLAMA
REKLAMA

HUMNISKA. BMW w rowie. 33-letni kierowca pijany (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca bmw, który w Humniskach wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Sprawca kolizji, 33-letni mieszkaniec gminy Brzozów, stracił prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W piątek po godz. 19, policjanci z brzozowskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w Humniskach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący bmw jechał w kierunku Brzozowa, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Z relacji świadka wynikało, że mężczyzna jadąc drogą kilka razy zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżające z przeciwnego kierunku samochody.

Zachowanie kierowcy bmw wskazywało, że może on być pod działaniem alkoholu. Wynik badania alkomatem tylko potwierdził przypuszczenia policjantów i naocznego świadka. Okazało się, że 33-letni mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

12-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)