REKLAMA
REKLAMA

Nasza interwencja. Na Cegielnianej dokonano naprawy nawierzchni (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jakiś czas temu na naszym portalu podejmowaliśmy interwencję dotyczącą stanu nawierzchni ulicy Cegielnianej w Sanoku. – Niewątpliwie jest to jedna z najgorszych dróg w Sanoku, jeżeli nie najgorsza, zwłaszcza w kontekście liczby osób korzystających. Droga jest ciągiem komunikacyjnym do dużego osiedla, tak więc z drogi o tak fatalnym stanie korzysta bardzo duża liczba mieszkańców Sanoka – sygnalizował nasz Czytelnik. Jak się okazuje interwencja była skuteczna, bo udało się przynajmniej załatać dziury.

O sprawie przeczytasz w artykule: INTERWENCJA. Tak wygląda ul. Cegielniana w Sanoku. „Najgorsza droga w mieście?” (VIDEO, ZDJĘCIA)

– Dziękuję za interwencję w sprawie nawierzchni drogi na ul. Cegielnianej i opublikowanie materiału. Po Państwa publikacji, dokonano przynajmniej drobnych napraw, załatano dziury (czynności były zrealizowane w czerwcu przed wakacjami). Na konkretny remont nawierzchni nie było co liczyć, jednak przynajmniej załatano dziury w jezdni – zaznaczył w mailu Internauta.

Poniżej zdjęcia wykonane w dniu 26 lipca 2021.

Zachęcamy Państwa do nadsyłania wiadomości dotyczących ważnych dla mieszkańców spraw. Jeśli jest coś, co Państwa zdaniem warto opisać, o co warto zapytać lub co powinno zostać wyjaśnione, prosimy o sygnał. W ten sposób każdy będzie mógł skierować uwagę większej grupy ludzi na problemy, które uważa za istotne.

Wiadomości można nadsyłać na nasz adres: redakcja@esanok.pl

26-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)