REKLAMA
REKLAMA

OFICJALNIE: Tadeusz Ferenc zrezygnował ze stanowiska prezydenta! Poparł Marcina Warchoła (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Tadeusz Ferenc podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się w środę w rzeszowskim ratuszu poinformował o rezygnacji ze stanowiska prezydenta Rzeszowa. Poparł też kandydaturę Marcina Warchoła w przedterminowych wyborach.

Szanowni Państwo, ponad 18 lat temu z Państwa woli zostałem prezydentem Rzeszowa. Był to dla mnie wspaniały czas. To, co udało się zrobić, jak przez ten czas zmieniło się miasto, to przede wszystkim Państwa zasługa. Bez Państwa zaangażowania, pomysłu i dbałości o miasto, niewiele udałoby się nam osiągnąć. Zawsze powtarzałem i nadal będę to czynił, że Rzeszów jest bogaty w mądrość jego mieszkańców – mówił łamiącym się głosem Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Przyszedł moment, że podjąłem niełatwą decyzję o rezygnacji z pełnionej funkcji. Szanowni Państwo, sprawowanie funkcji prezydenta miasta Rzeszowa było dla mnie olbrzymim zaszczytem i wielkim honorem – oświadczył Tadeusz Ferenc.

WIĘCEJ informacji oraz materiał VIDEO: Kliknij >>>>>>

Zdjęcie poglądowe: Michał Woś / Twitter

Źródło: red., Rzeszów – stolica innowacji / Facebook

10-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)