REKLAMA
REKLAMA

PISAROWCE. 43-latek wpadł, bo zepsuł mu się samochód

PISAROWCE / PODKARPACIE. O szczególnym pechu może mówić 43-letni kierowca audi. Samochód, którym jechał, uległ awarii. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

W środę około godz. 20.30, sanoccy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Pisarowce występują utrudnienia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze ustalili, że ruch utrudniał pojazd marki Audi, który uległ awarii i doszło do wycieku oleju. Na miejsce wezwano załogę straży pożarnej, która zneutralizowała zanieczyszczenia jezdni. Samochód natomiast został odholowany.

Policjanci wylegitymowali kierującego. Okazało się, że 43-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

źródło: KPP Sanok

09-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)