REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek busa. Pięć osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

IWLA, POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Pięć osób trafiło do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę 6 stycznia w Iwli, na drodze wojewódzkiej nr 993. 38-letni kierujący busem wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust.

Do zdarzenia doszło 6 stycznia około godziny 19:00 w miejscowości Iwla. Wstępnie ustalono, że 38-letni kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w przepust.

Z korespondencji otrzymanej z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie wynikało, że kilka osób jest poszkodowanych, w tym dwoje dzieci wypadło z samochodu. Na miejsce dotarliśmy szybko, gdyż wypadek miał miejsce nieopodal naszej remizy. Niestety, dwoje dzieci i pasażerkę znaleźliśmy poza samochodem. Łącznie w wypadku poszkodowanych zostało 9 osób podróżujących busem. Ranni zostali przewiezieni do szpitali w Krośnie oraz w Jaśle – podają strażacy ochotnicy z Iwli.

Jak podaje policja, do szpitala zostało przewiezionych 5 uczestników wypadku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący volkswagenem był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zebrali materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KWP w Rzeszowie

źródło: KPP Brzozów / archiwum


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 
07-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)