REKLAMA
REKLAMA

Poseł Koalicji Obywatelskiej klęczał przy wejściu do sklepu (FOTO)

Poseł Koalicji Obywatelskiej z okręgu rzeszowskiego Paweł Poncyliusz opisał na swoim Instagramie niecodzienną sytuację w jakiej brał udział w środę pod jednym ze sklepów w Nowym Sączu.

poncyliuszfoto: poncyljusz.pawel / Instagram

W środę parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej, w ramach akcji „Kierunek Przyszłość”, odwiedzili Małopolskę. Poseł okręgu rzeszowskiego Paweł Poncyliusz opisał na swoim profilu na Instagramie sytuację sprzed jednego sklepu w Nowym Sączu.

Jak napisał poseł, w pewnym momencie do polityków KO podszedł mężczyzna z różańcem w ręku, by wezwać ich do modlitwy.

Pewnie myślał, że się wystraszymy, a ja przyjmuję zaproszenie, klękamy na schodach najbliższego sklepu, odmawiamy modlitwę Ojcze Nasz. Niestety kiedy dochodzimy do fragmentu o odpuszczeniu win ten sam pan wplata do modlitwy Platformę Obywatelską – napisał poseł Paweł Poncyliusz.

Dalsza modlitwa nie ma już sensu bo widać, że przez niego przemawia Zły. Gdybym nie był gotowy do modlitwy w dowolnym miejscu to nie wiedziałbym czyim on by wysłannikiem. Nie każdy człowiek wymachujący różańcem jest natchniony przez Stwórcę. Strzeżcie się fałszywych proroków! – zakończył parlamentarzysta z okręgu rzeszowskiego.

 

Ten pan zapewne nawet nie znał dekalogu – skomentowała pod wpisem Pawła Poncyliusza europosłanka KO z Podkarpacia, Elżbieta Łukacijewska.

 

 

Jak ktoś myśli, że mnie przestraszy wymachując różańcem, to grubo się myli – skwitował na Facebooku Poncyliusz.

Niedawno poseł Poncyljusz odwiedził Sanok. Wspólnie z europosłanką Elżbietą Łukaciejewską wziął udział w konferencji prasowej dotyczącej przyszłości pracowników sanockiego oddziału PGNiG.

ZOBACZ:

SANOK. Jaka przyszłość czeka 1500 pracowników PGNiG? Burmistrz wywołany do tablicy (VIDEO, ZDJĘCIA)

źródło: Instagram, Rzeszów24.pl

15-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

imbecyle2021-07-18 14:03:24
0 0
KO i wszystko jasne,nikt normalny tak sie nei zachowuje
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)