REKLAMA
REKLAMA

Zima wróciła w Bieszczady! Piękne białe krajobrazy (VIDEO, ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Po kilku dniach odwilży w Bieszczadach znów zagościła zima. W nocy, w niektórych partiach gór spadło kilkadziesiąt centymetrów białego puchu. Szczęśliwcy, którzy zwiedzają obecnie Bieszczady mogą cieszyć się niezapomnianymi widokami. Trzeba też jednak pamiętać, że spacery przy takiej pogodzie mogą być niebezpieczne.

Zdjęcie powyżej wykonał dzisiaj rano Mirosław Piela przy tablicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego na Przełęczy Wyżnej zlokalizowanej w Bieszczadach Zachodnich pomiędzy Berehami Górnymi a Wetliną. Przełęcz oddziela pasmo Działu od Połoniny Wetlińskiej.

Mirosław Piela

Mirosław Piela. Urodził się w Bieszczadach. Jako pasjonat poświęcił im większość swojego życia. Jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku. Główne zainteresowania to przyroda, fotografia, praca społeczna i właśnie góry. Ponadto Mirosław Piela jest Przewodnikiem Turystycznym po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków. Od dwóch kadencji piastuje funkcję radnego gminy Lutowiska. Jest sołtysem Zatwarnicy, w której mieszka. Częste wyprawy w Bieszczady pozwalają uwieczniać wyjątkowe krajobrazy i zjawiska zarówno poprzez materiały video jak i zdjęcia.

A tak swoje ostatnie wyprawy w Bieszczady relacjonowali nasi Czytelnicy.

Zimowe krajobrazy w Bieszczadach. Wędrówka na Tarnicę (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY: Piękne widoki z wieży na Jeleniowatym! (VIDEO, FOTO)

Wieża w Mucznem. Wodospad Szepit (ZDJĘCIA)

Dzisiejszy spacer po Połoninie Caryńskiej (ZDJĘCIA)

Kolejne piękne fotografie! Korbania w Bieszczadach i Polańczyk (ZDJĘCIA)

07-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)