REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. „Dziura w brzuchu” po ataku nożem! Mężczyzna w szpitalu (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Pracowity długi weekend mają za sobą ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR. W nocy z soboty na niedzielę służby zostały poinformowane o tym, że na parkingu w Wołosatem znajduje się osoba, która miała brać udział w bójce. Mężczyzna miał „dziurę w brzuchu” po zadaniu ciosu nożem… Na miejsce wezwano również policję oraz załogę karetki Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku.

Ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR relacjonują w mediach społecznościowych przebieg niedzielnych akcji:
W nocy soboty/niedzielę wpłynęło zgłoszenie ok. 2.15 od pracownika Bieszczadzki Park Narodowy, że na parkingu w Wołosatem jest osoba poszkodowana, która brała udział w bójce. Ma obrażenia i dziurę w brzuchu po zadaniu ciosu nożem… Na miejsce wezwano również policję oraz załogę karetki Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

O godz. 12.05. ratownicy z Cisnej wyjeżdżają w rejon Dużego Jasła, gdzie znajduje się kobieta po zasłabnięciu i krótkotrwałej utracie przytomności. Do zdarzenia zadysponowano również załogę Lotnicze Pogotowia Ratunkowego. Jak się okazało kobieta doznała udaru mózgu.

Godz. 14.09 – ratownicy wyjeżdżają w rejon Przełęczy Wyżniańskiej, gdzie znajduje się kobieta ze złamaniem kończyny dolnej.

Chwilę później bo o godz. 14.22, wpływa kolejne zgłoszenie do kobiety ze złamaną nogą, tym razem na szlaku z Wielkiej Rawki do Ustrzyk Grn.

Godz. 15.37 ratownicy z Cisnej wyjeżdżają na pomoc kobiecie z urazem kolana, która wędrowała szlakiem ze szczytu Smerek do Kalnicy.

I na koniec o godz. 16.21 wpływa zgłoszenie o zagubieniu się 4 osób w rejonie Przeł. Orłowicza. Jak się okazało turyści w okolicy wiaty zamiast żółtym szlakiem kontynuować marsz do Wetliny, poszli końskim szlakiem. Ponieważ w tym czasie ratownicy równolegle prowadzili 3 akcje zostali oni poinstruowani by wrócić tą samą drogą, którą szli aż do wiaty i tam prawidłowo skręcić na szlak.

źródło: Bieszczadzka Grupa GOPR – Facebook

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GRABOWNICA. Wyprzedzając, wypadł z drogi i wjechał do rowu


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

16-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA2022-08-16 14:36:11
0 0
Brawo GOPR.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)